2410
2553
عنوان

این شغل خوبه به نظرتون

324 بازدید | 29 پست

یه جای کاملا رسمی و خوب. بعد با ادمهای خوب سروکار داری. بعد سه ساعت در روز هست فقط. ماهی 300، 15 روز هم از ماه فقط بیمه میشی 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

ماهي ٣٠٠هزار تومن؟

اينجا چجور جاييه؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مشکل مالی نداری؟فقط میخوای وقتت پر بشه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یعنی زیاد میدن یا کمه؟ 

ناااچيزه كاش كم بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
مشکل مالی نداری؟فقط میخوای وقتت پر بشه؟

اره عزیزم فقط فرار از بیکاری و حضور در جامعه. همممممش تو خونه م دارم روانی میشم 

فقط برای فرار از بیکاری و حضور در جامعه میخوام برم 

خوبه پس. بیمه شم خوبه 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

شاید باورتون نشه. تو خونه دارم داغون میشم تنها با هیشکی هم رابطه ندارم. دختری هم نیستم برم بازار و اینور اونور 

خوب میشه بگی هیچی پول بهت ندن فقط بیمت کنن همه روزا؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706