2737
2734
عنوان

ماذرشوهرم باعث شد منو شوهرم هميشه دعوا كنيم

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 27 پست
پشیمون میشه کلی باید خیلی صبوری کنی و سیاست داشته باشی تو بمادره محبت کن بکش مادره رو طرف خودت بقیش ...

مادرشوهر من اينجورى نيست ميرى سمتش بدتر ميشه كلا دوست داره شوهرم زير نظر خودش باشه

تنها راه حلش محبت بی دریغ تو ب همسرته.البته ن اون قدر که طرف زده بشه.اول باید خودتو قبول داشته باشی ...

جورى منو از شوهرم دور كرده بود كه حد نداشت بعد كه منو ميديد يه طور رفتار ميكرد كه انگار هيچي نگفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشیمون میشه کلی باید خیلی صبوری کنی و سیاست داشته باشی تو بمادره محبت کن بکش مادره رو طرف خودت بقیش ...

این در صورتیه که طرف ی خورده انسانیت داشته باشه.من هر کاری کردم براش افاقه نکرد تازه وظیفمم میدونست.فک میکرد چ کم و کاستی دارم.

دوسال تمام محبت کردم اخرشم با بی احترامی و اینکه تو سادهدای جوابمو دادن الان هین خودشونم

جورى منو از شوهرم دور كرده بود كه حد نداشت بعد كه منو ميديد يه طور رفتار ميكرد كه انگار هيچي نگفته

درکت میکنم خودم یکیشو دارم.

میگم سخته اما شدنیه.

ببین من بعد اینکه پیش مشاوره رفتم و هنوزم با مشاور صحبت میکنم چون اگه صحبت نکنم واقعا از فشار دق میکنم.بهم گفت اگه واقعا قصدت ادامه زندگیته سریع عروسی رگیرین ک نزدیک خودت باشه.مام 6 ماهه عروسی گرفتیم.خیلییی سخته ولی میشه.

2728
2738
منم همش با شوهرم دعوام با یع بچه یع ساله ونمیدونم  چجوری بکشم  سمت خودم  یکم از کارای ...

عزیزم من کاری نکردم گذره زمان عاقلش کرد..واینکه

اون اوایل شوهرم همش میگفت مامانم چپ میرفتیم مامانم باید بیاد راست میرفتیم باید بیاد کوچیکترین حرفی میزد میومد منو میزد دادو بیداد مثلا یه بار مامانش گفته بود زنت نمیاد پایین ببینه زنده ام یامرده!منم بارداربودم رفتیم چکاپ تو خیابون بلند بلندبهم فش میداد همه ام نگاه میکردن هیچی نگفتم انقد گریه میکردم..دهن بین بود دسته بزن داشت بددهن بود تا میگفتم تو ۲ساعت دادمیزد باخودم گفتم چیکارکنم این بچه ننه ادم شه هرکار کردم بدتر شد اخه من هی میگفتم مامانت کجا بیاد یامیومدخونم قیافه میگرفتم که بچشو پرمیکنه..یه راه حل پیداکردم که بریزم تو خودم باشوهرم میرفتیم بیرون میگفتم کاش مامانتم میاوردی حیف نیس نیاوردیمش؟بریم اصلاخوش نمیگذره میخواست لباس بخره برام میگفتم یه دونه ام واسه مامان برداریم تامیومد خونه زنگ میزدم مامانشم بیاد انقد ازاینکارا کردم تادید نه بابامن دیگه حساس نیستم حالا تظاهرمیکردما وگرنه حالم ازمامانش بهم میخورد اینجوری بود که مامانش و ازچشمش انداختم وچسبوندمش به خودم انقد که دیگه خسته شده بود مامانشو هیجا نمیاورد میگفت یواشکی بریم نفهمه قشقرق بپاکنه و دیگه حرفاش تاثیری نداشت روش وقتی روی یه موضوعی حساسیت نشون بدید شوهرتون بدتر انجام میده حرصتونو دربیاره الان سالی به سالی نمیره پایین..بقرآن قسم شوهره من از سرکارمستقیم میرفت پایین شامشم میخورد میومد بالا دوش میگرفت الکی یه ذره شامم میخورد بازمیرفت پایین تا ۱۱.۱۲شب که من دیگه خواب بودم میومد..من بااین کارباعث شدم شوهرم از بچه ننه بودن دربیادو فکرنکنه خبریه ودیگه پایین نمیره که مامانش پرش کنه بیاد دعوا و۹۰درصده زندگیه من رو رواله..شماام ریشه ی مشگل و پیداکنید بعد باسیاست حلش کنید..مطمئنم هیچکدوم یکم از دردای منو نکشیدین همیشه ی خدا بدن و صورتم کبود بود تو خونه زندانی اما الان واسه خودم بیرونم میرم چون اعتمادشو جلب کردم

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
عزیزم من کاری نکردم گذره زمان عاقلش کرد..واینکه اون اوایل شوهرم همش میگفت مامانم چپ میرفتیم مامانم ...

منم شوهرم دست بزن  داره اما نه زیاد  بیشتر واسه ترسوندن من این سری ۷ روز رفتم خونه مامانم یه کلمه هم باهاش حرف نزدم الان آمد دنبالم و معذرت خواهی کرد و گفت دیگه روت دست بلند نمیکنم اما من بازم بهش گفتم که اگه باز به خانوادت بچسبی و بخوای اذیت کنی این سری واقعا ولت میکنم .

منم شوهرم دست بزن  داره اما نه زیاد  بیشتر واسه ترسوندن من این سری ۷ روز رفتم خونه مامانم ...

ماله منم همین و همش میگفت اوایل همش قهر یودم میومد گولم میزد وای باز همون اش و همون کاسه

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤