2737
2734

مادرشوهرم يه زنه غيبت كن فضول چابلوس و شديدا پول پرست...  من و شوهرم نسبت فاميلى داريم شوهرم منو كه ديد خيلى از من خوشش اومد و ازم درخواست ازدواج كرد اما من از دورو اطرافيانم شنيدم كه مادرشوهرم راضى نبوده و شوهرم هيچ توجه اى بهش نكرده شوهرم قبل عقد خيلى باهام خوب بود همش دنبالم بود محبت ميكرد دهن باز ميكردم هرچى كه ميگفتم محيا ميكرد بهم ميگفت برات بهترين زندگى و جور ميكنم همين كه نزديك عقدمون شد مادرشوهرم شروع كرد به شرط گذاشتن كه مهريه زياد نميندازيم و فلان كارو نميكنيم و شوهرمم تاييد كرد إز اون به بعد شوهرم رفتارش كلا با من عوض شد

الان دوسال كه نامزدم كل اين دوسال فقط با شوهرم دعوا كرديم حتى خواستيم جدا بشيم يه خورده كه بحثمون ميشد مادرش موضوع رو بزرگتر ميكرد و زود زنگ ميزد به پدرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماام کل نامزدی دعوا و بزن بزن و جرو بحث داشتیم اماتحمل کردم و روشون و کم کردم فضولا مدام پشت سره مامانم که بیوست حرفای بدمیزدن همش ازما بدمیگفتن الان۵سال میگذره وشوهرم تازه میفهمه اینا چ موجوداته مضخرفین ...باید تحمل کنی اولش که شوهرت فقط بااوناست باید بلد باشی بکشی سمتت

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
2738
ماام کل نامزدی دعوا و بزن بزن و جرو بحث داشتیم اماتحمل کردم و روشون و کم کردم فضولا مدام پشت سره مام ...

منم همش با شوهرم دعوام با یع بچه یع ساله ونمیدونم  چجوری بکشم  سمت خودم  یکم از کارایی که کردی  شوهرت جذبت بشه رو میشه بگی

خسته شدم شوهزمم به شدت مامانيه

من مشاوره رفتم تو عقد گفت شوهرت ب شدت مامانیه .اگر فک میکنی میتونی تحمل کنی و با سیلست زنانه درستش کنی بمون اگر ته خودتو بد بخت نکن.

منم اون موقع فک میکردم خیلی راحته و گفتم یاعلس و شروع کردم .الان ی سال گذشته خیلی بهتره ولی خوب خیلی اذیت شدن

پشیمون میشه کلی باید خیلی صبوری کنی و سیاست داشته باشی تو بمادره محبت کن بکش مادره رو طرف خودت بقیش حله گفتی پول پرسته هردفعخ میری یچی براش ببر این ادما خیلی چشمشونو میگیره ک یچی دستت باشه یعنی دست پر برو زنگ بزن بگو مامییجون دلم ریش ریش شده از دوریت خوابتو دیدم چمیدونم خیلی نزدیک شو یکم کاراشو کن قشنگ باید نمیتونی هم نقش بازی کنی مثل من نباش میگفتم من بازیگررنیستم یکرنگم دیدم اونحاریام ک ازش متنفرن چنقشی بازی میکنن یقشم میرفتن چاقو بداش میوردن چقد چشمشو میگرفت کاری بشوهراشون نداشت یادگرفتم زورکی یچی میبرم حتما براش.قهوه بسته چای.عرق نعنا خخخخخ

شیرینی

اجیل

هرچی بدستم بیاد اقا رفیق مگه اثر کرد کاریبشوهرم نداره دیگه ناله خودمه زیرابمم نمیزنه هرچی میخرم میگه وای اونرنگشم خوب میخریدی.فهمیدی چیگفتمت دیگه دواش همینه

A A
جديدا شوهرم چندبار باهاش برخورد كرد بهش گفت چقدر زنه حاشيه سازى هستى يه مقدار ميونش خوب شده باهام

تنها راه حلش محبت بی دریغ تو ب همسرته.البته ن اون قدر که طرف زده بشه.اول باید خودتو قبول داشته باشی تا اونم تو رو قبول داشته باشه.بعد محبت و محبت و محبت  

یکیم ک اصلا از مامانش بد گویی نکنی 

2706