2726
عنوان

کاش هیچوقت انسانهای ساده مثل من آفریده نمیشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 42 پست

عزیزم هیچکس ساده مطلق نیست همه توی یه چیزایی زرنگن و سیاست مدارن و توی یه چیزایی ساده و بی علمن نقاط قوتتو پیدا کن و نقاط ضعف تو قوی کن به خودت تلقین نکن که ساده ای و نذار دیگران هم اینطوری در موردت فکر کنن  اعتماد به نفس تو ببر بالا عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بلد نبودم دارم یاد میگیرم ...

الان حس خوبتری دارم نسبت به خودم

چیزی میخوردم شوهرم میگفت خوردی میگفتم آره

ولی فهمیدم انقدر صداقت لازم نیست، الان میگم نه عزیزم منتظر شدم تو بیای باهم بخوریم.

2728
عزیزم هیچکس ساده مطلق نیست همه توی یه چیزایی زرنگن و سیاست مدارن و توی یه چیزایی ساده و بی علمن نقاط ...

من واقعا الان بریدم چون یه سری از فامیل اومدن وجمع شدن باهم ومن رو کلا آدم بدی نشون دادن منم هر چی گفتم برعکس تموم شد الان دیگه با کسی رفت وآمد ندارم

بدترین درده

میفهممت

یه حرف کوچیک و ساده برات میشه یه دردسر بزرگ

ادم بده اخرشم خودتی هر صفتی رو هم روت میذارن چون نمیتونی قضیه رو انجور که ادمای  حق بجانب  جمع میبندن به نفع خودشون 

خودت درسش کنی 

خدا بزرگه عزیزم منم تو موقعیت توام ....ما هم خداییی داریم توکل کن ب خودش باور کن این شعار نیست واقعا توکل کنی درس میشه فقط خودتو محکم نشون بده

برام دعا کنید نی نیم اول سالم باشه بعد ی گل پسر باشه.....دعا کنید خدا بهم امیر عباسی بده👶برا سلامتیش و گل پسر بودنش ی صلوات مهمونم کنید.😍😘الاهی ب حق بی بی فاطمه دامنه همه منتظرا سبز بشه ....آمینو از ته دلت بگو😍
اینقدر خدا رو صدا زدم که دیگه خسته شده 

خسته نشو ب موقع دستتو میگره نگران نباش دلتو بسپار بهش....باور کن من موعقیت الانم از تو بدتره ولی توکل کردم ب خودش و خودمو در برابر بقیه محکم میگیرم

برام دعا کنید نی نیم اول سالم باشه بعد ی گل پسر باشه.....دعا کنید خدا بهم امیر عباسی بده👶برا سلامتیش و گل پسر بودنش ی صلوات مهمونم کنید.😍😘الاهی ب حق بی بی فاطمه دامنه همه منتظرا سبز بشه ....آمینو از ته دلت بگو😍
مثلا من بلد نیستم شوهر داری من بلد نیستم خانه داری کلا سیاست واینا ندارم  خیلی دلم براخودم میس ...

وارد کانال پیوند عقل و عشق شو ب من کمک کرد واقعا خدا خیرش بذه زنا میان از سیاست ها و تجربه هاشون می‌نويسن 

تو هم یادمیگیری خب همه ک تو شکم مادر یاد نگرفتن

💜
2706