2726
عنوان

خسته شدم

244 بازدید | 52 پست

سلام دوستان خسته شدم چرا اینقد پولا بی برکت شدن شوهر من کارش ازاده هرچی در میاره یا دستگاه خراب میشه یا ی خرج الکی درست میشه شما هم اینجوریید؟چکار کنیم برکت پول زیاد بشه دیگه دیونه شدم از این شرایط

من امروز فهمیدم شوهر عید تا حالا بیکاره و هی میگه پول ندارم پول ندارم از کجا آب میخوره همش میرفته خونه باباش که من نفهمم هم دلم براش سوخت هم نگران بی پولی ام با هزینه های درمانی پسرم چکار کنم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

کیه که کم نیاره و دیونه نشه مملکت نابود شده

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وا خب اینجا ایرانه 

بخدا من برنج میخرم ب ماه نمیرسه همه چی بی برکت شده همه چی 

الان پول و درامدا در حد بخور نمیر شدن هر چی فکراش میکنم عمرا حالا حالاا هااا بتونم وسایل خونمو عوض کنم نه پرده مبل قالی هیییچ

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
البته برکت پول به اینه که از راه حلال بهدست بیادودیگراینکه قسمتی ازپول را در راه خدا انقاق کردن ودیگ ...

خواهر این کارارو کنیم مگه دیگه پولی میمونه بچه هامون از گشنگی میمیرن 😂😂

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
کیه که کم نیاره و دیونه نشه مملکت نابود شده

واقعا سخت شده با این قیمتا کار همسرم تولید نمیتونه مواد اولیه بخره همش تو فکر اینه کارشو جمع کنه ولی خب بعدش چکار کنه

من امروز فهمیدم شوهر عید تا حالا بیکاره و هی میگه پول ندارم پول ندارم از کجا آب میخوره همش میرفته خو ...

ایشالا که پسرتون هرچی زودتر خوب بشه خب چرا میرفته اونجا؟

واقعا سخت شده با این قیمتا کار همسرم تولید نمیتونه مواد اولیه بخره همش تو فکر اینه کارشو جمع کنه ولی ...

خدا به همه کمک کنه من همسرم حقوقش همون ۱۵۰۰ماهی به هیجاااا نمیرسه حتی قسطامون خانوادهامونم درگیرنو کمک میکنن

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
البته برکت پول به اینه که از راه حلال بهدست بیادودیگراینکه قسمتی ازپول را در راه خدا انقاق کردن ودیگ ...

مگ پولی هم میمونه ک بخایم انفاق کنیم...وقتی همه چی گرون هست و مردم سکوت میکنن معلومه ک پولاهم بی برکت میشه ...فعلا آقایونی ک دارن حرومی میخورن مرفه زندگی میکنم

از راه حلالش که ایشالا حلاله خیلی سختی کشیدیم براش ولی شرایط خیلی سخت شده یا دزد میزنه بهمون یا گرونی و خرابی

خواهر این کارارو کنیم مگه دیگه پولی میمونه بچه هامون از گشنگی میمیرن 😂😂

خب عزیزم همینه چون اعتقادات ما ضعیفه والا اگر به خدا توکل کنیم خداوندبا دادن انفاق ودادن خمس به مالمون برکت خواهدداد.

2706