2737
2734

واقعا بعضی تاپیک ها دلهره و استرس ایجاد میکنه مثل تاپیک های  بیماری بچها یا خیانت یا هزاران تاپیک تلخ دیگه .

چه جوری کنار میایین با این فضا ؟اخه شنیدم اینا برای خانوم باردار مناسب نیس

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زایمان نکردی؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
2728
2738

آدم باید ظرفیت بالا داشته باشه. نمیشه هیچی نخوند که یهو استرس نگیری. پس توکل به خدا هیچ دیگه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من که باردار نیستم گلم

اها اخه تیکر بارداری داشتی دو روز مونده بود😂😂😂🤦🏼‍♀️

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
دیگه خونه نشین شدیم جایی هم نمیشه رفت کجا بهتر اینجا کنار دوستان باحال من هر وقت باردار میشم میام ...

هروقت باردار میشی؟چندبار زایمان کردی مگه

2706