2737
2734

روسري ميخريدم چهار ميليون دو ماه جمع ميكردم كفش ميخريدم ٣٦ ميليون بيا پولام تموم شد فاك😐😐😐

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حال میکردم 

فقط همینو میدونم 

من عاشق خریدم اونم لباس 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2731
2738

مجبورش میکردم هر ماه یک سومشو بده شیرخوارگاه و موسسه محک مخصوصا الان که داروی سرطان خیلی گرونه. واقا این همه پول به چه دردی میخوره😕

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

يك كارگاه توليدي ميزدم تو يك منطقه نيازمند و ايجاد اشتغال ميكردم براي افراد نيازمند ترجيحا براي خانما 

يك خونه ويلايي شيك ميخريدم

ماشينمونو عوض ميكردم يك مدل بالاتر ميگرفتم 

يك باغ شيك ميخريدم 

ميرفتم مسافرت حالا يا خارج يا داخل

و...

اول جمع میکردم تا خونه و ماشین بخرم بعد پس انداز برا اینده دخترام بعدم دیگه خرج میکردم حالا میتونست کمک خیر باشه میتونست خیلی چیزا باشه ولی ی چیز ک اول همه انجام میدادم تموم دندونا خودمو شوهرمو عصب کشی و پر و روکش‌میکردم واقعا اعصابمو‌خورد کردن انقد زشتن تو دهنم 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2706