2726
عنوان

از مادرشور و پدرشوهرم بگم براتون....

1386 بازدید | 58 پست

مادرشوهرم از پدرشوهرم متنفره

چرا

چون تو جوونیش اذیتش کرده  الان که سلطنت رسیده ب مادرشوهرم دیگه پدرشوهرمو... هم حساب نمیکنه

کل بچه ها هم طرفدار مادر هستن  برا مادر غش میرن   برا پدر تره هم خورد نمیکنن  دوستش ندارن   مادر اینجوری بار اورده  و خود بچه ها هم دیدن که مادرشون سختی کشیده

خلاصه الان که پدرشوهرم از کار افتاده و پدر و ناتوان شده یه گوشه افتاده کسی بهش اهمیت نمیده

منم میبینم کم می مونم گریه کنم ب حالش

همیشخ شوهرم ب مامانش انواع اقسام خدمت میکنه و پووووول میده ماهانه پول میده  حتی یارانش هم ب حساب مادرشوهرم ریخته میشه

خلاصه من ب شوهرم رو مغزش کار میکنم که گناه داره فردا بمیره عذاب وجدان میگیری که چرا محلش ندادم و.... مادرشوهرم ازم حرصی میشه که نقشه هاشو ب باد میدم    اخه همیشه یه جوری پدرشوهرمو جلوه میده که انگار کدوم جلادی هست که بچه ها ادم حسابش نکنن

خلاصه

الان خانوم حدود ده روز هست که رفته گردش ب تنهایی

رفته تهران و قم و مشهد و...... 

پدرشوهر بدبخت هم مونده یه گوشه از خونه از گشنگی داره میمیره    پارسال هم همین کارو کرد گف بزارین بمونه از گشنگی و تنهایی یا بمیره یا قدرمو بدونه

الان رفته و خدا میدونه کی بیاد

دیشب شوهرم گف رفتم دیدم یه گوشه نشسته تنها بود

همچین دلم گرف   منم بدجووور سرما خوردم

امشب پا شدم  غذای مورد علاقه ی پدرشوهرم کباب هست  کباب و برنج و گوجه درست کردم  و سیر پوست کندم دادم شوهرم برد تو راه دوغ هم گرفته بود بعد

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

دلم کباب شد😢😢

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم این حس ترحم شما به خاطر اینه که هیچ خاطره ی بدی از ایشون ندارید.

اگه جای مادرشوهرتون بودید شاید شما هم همینکار رو میکردید.

نمیدونم ایشون محدود شده یا خشونت دیده یا چه زجری کشیده، ولی گهی زین به پشت گهی پشت به زین...

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

دستت درد نکنه❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

آفرین 

هواشو داشته باش

من نمیدونم چرا دلم برای پدر شوهرا میسوزه🤔

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

حالا گزارش میدن ب مادرشوهرم  مادرشوهرم کارد بزنی خونش درنمیاد  اره؟؟فک کنم دیوونه بشه  اره؟؟

پدرشوهرم آسم داره   شوهرم گف اونبار که رفتم گف گازم تموم شده   امشب هم گفته گازم تموم شده پول بازنشستگیمو هنوز ندادن    گف یه جوری میگف که احساس میکردن که منظورش اینه که تو بخر    گفتم چرا نگفتیییییی بده من برات بخرررمممممم   گفته بودم اگه دارویی نیاز داشت بخره   پیره نمیتونه نفس بکشه اگه نفسش رفت و نیومد چی   گناه داره بخدا

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706