2733
2739
عنوان

حسابداری یا آرایشگری؟

2316 بازدید | 26 پست

سلام خانوم ای جیگر و خوشگل😊

دوستانم خوبید؟

واقعیتش تو این وضع نابسامان جامعه نمیشه فکر و خیال نکرد😅منم که وسوااااسیییی واقعا خیلی نگرانم... 

خانم خوشگلا من ۲۰ سالمه سه ساله ازدواج کردم و بخاطر بعضی مشکلات یکم از درس عقب موندم الان امسال تا تابستون دیپلم حسابداری رو میگیرم... دغدغه من شده اینکه برم کنکور حسابداری بدم اگ امسالم قبول نشدم بخونم برا سال بعد یا همین حسابداری یا کامپیوتر و یا زبانم که خوبه رو ادامه بدم تو دانشگا یا برم آرایشگری و خیاطی؟؟؟

وضع مالی همسری هم خوبه الحمدالله ولی برای من شغل خیلی مهمه! ساده بگم میخوام دستم به جیبم باشه و درآمد برام مهمه. 

دوستان گلم لطفا همگی بیاین و راهنماییم کنین

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

من حسابدارم کارم سخت و پر مسئولیته

آرایشگری خوبه

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارایشگری

😢😢😢

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ارایشگری خوبه...بعدشم از شوهرتون یه سرمایه ی اولیه بگیرین و یه سالن زیبایی بزنین...با کیفیت کار کنین تا معروف بشین و رییس چندین نفر بشین و پول پارو کنین...دیگه پول تو تحصیل نیس هر چند ک خودم تحصیلات آکادمیک رو ترجیح میدم اما برای شاغل شدن واقعا ارایشگری خوبه...

به من چه یه جمله نیست یه سبک زندگیه....

حسابداری برو زبانتم خوب کن.

چون ارایشگری خییییلی هزینه میبره و باید وقت بذاری خیلی.

اما با حسابداری و زبان کلی کار میتونی بکنی. کارم گیرت نیمد میتونی تدریس خصوصی زبان یا حسابداری کنی یا بری مثلا مدرسه ای جایی حق التدریسی کار کنی

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738
من حسابدارم کارم سخت و پر مسئولیته آرایشگری خوبه

درآمد چی؟! 

من ليسانس حسابداري دارم با آشنا و هزارجور دردسر يه كار پيدا كردم شاگرد اول كلاسمون بيكاره بنظرم ...

آها چه رشته ای مثلا؟

بنظرت زبانمو بخونم برا تربیت معلم خوبه؟ ولی اخه خیلی کم برمیدارن

ارایشگری خوبه...بعدشم از شوهرتون یه سرمایه ی اولیه بگیرین و یه سالن زیبایی بزنین...با کیفیت کار کنین ...

درسته درواقع درامد برام حرف اولو میزنه اگه دستم بره تو جیب خودم که بعد تحصیلم ادامه میدم

درآمد چی؟! 

تا بوق سگ و با من منت کارفرما یک و سيصد میگیرم 

آرایشگری خانم خودتی پولشم نقده هر روز کلی پول در میاری 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
منم رشتم حسابداری بود ولی رفتم ارایشگری یاد گرفتمو زدم درامد ارایشگری خیلی زیاده اگه کارت خوب باشه و ...

الان شما راضی هستی؟چند ساله کار میکنی ؟ سالن زدی؟چقد طول کشید تا مشتری جمع کنی

تا بوق سگ و با من منت کارفرما یک و سيصد میگیرم  آرایشگری خانم خودتی پولشم نقده هر روز کلی پول ...

آهااااا😰

مامانمم میگه برو همه دوره هاتو و ماهر شو و بعد یه سالن مجهز بزن

گاهیم میگم با همین مدرک حسابداری از یه جایی شروع کنم در کنارش تحصیلم ادامه بدم...

2706