2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سامسونگ J6 پلاس ۲۵۰۰ J4 هم خوبه هواوی هم این قیمت گوشی های خوبی داره

من j 6 پلاس دارم الان تقریبا همه همینو دارن میخرن منم سه.چهار ماه پیش خریدم ۲۸۰۰

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
من j8تقریبا یک ماه پیش خریدم سه و نیم

الان همون جی هفت ۳ ب بالا برادر شوهرم قبل عید میخواست بخره گفت ۳۷۰۰گفتن نتونست بخره جی ۵ دست دوم گرفت۱تومن

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2714
واقعا؟ اخه میگن a7 عالیه جی ۶ چه خوبیهایی داره؟

پلاس منطورمه 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
من j 6 پلاس دارم الان تقریبا همه همینو دارن میخرن منم سه.چهار ماه پیش خریدم ۲۸۰۰

منم اسفند ۲۵۰۰ خریدم😅

آره بین گوشی های سامسونگ هم قیمتش نسبتا خوبه هم گوشیه خوبیه من خیلی راضیم

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
منم اسفند ۲۵۰۰ خریدم😅 آره بین گوشی های سامسونگ هم قیمتش نسبتا خوبه هم گوشیه خوبیه من خیلی راضیم

من هم گرفتم راضیم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
عه چقد گرون شده من آبان خریدم ۳۲ البته گرفتم و از آشنا

من خودم سال ۹۶ جی هفت پرایم خریدم ۹۰۰تومن الان همونو میگن ۳و۷۰۰

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
 راضی هستی ازش؟

اره خیلی دوربینش عالیه و بقیه امکانات فقط ی مشکلی ک داره شار  ژ باتریش زود ب زود تموم میشه حالا نمیدونم من زیاد باهاش ور میرم یا برا بقیه ام همینه...اخه من دائمن تو دستمه گوشیم اهنگ نت عکس و ...

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2706