2410
2716

سلام خانوما من دخترم باوزن۳۵۰۰دنیااومد دفعه قبل یعنی ۷ماهگی بردم کنترل وزنش۷۶۰۰ امروز ۹ماهگی بردم کنترل۷۷۰۰کلا صدگرم اضافه کرده ناگفته نماند این مدت درگیردندون دراوردن بود والان دوتا دندون پایین دراومده شیرخودموبهش میدم ولی بهداشت گفت دوهفته بعدمجدد ببرمش بنظرتون مشکل خاصی داره یا نه قد۶۹دورسرشم۴۴وزنم ۷۷۰۰سن هم ۹ماه اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

خنده برلب میزنم تاکس نداندرازمن  ورنه این دنیا که من دیدم خندیدن نداشت

مشکل خاصی که نداره ولی یک مقدار مراقبت هاتو بیشتر کن . شاید هم وزن گیری اشتباه بوده

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسهال و اینا که نداره؟

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2720
مشکل خاصی که نداره ولی یک مقدار مراقبت هاتو بیشتر کن . شاید هم وزن گیری اشتباه بوده

اره منم به این مراکزبهداشت شک دارم

2714
اره منم به این مراکزبهداشت شک دارم

خب کم اضافه کرده کمکی بهش لعاب برنج و فرنی و زرده تخم مرغ . سیب موز رنده شده بده وزن بگیره 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

دختر من رفلاکس داره عود که میکنه کم میکنه ۹ ناهگیش رفتیم سقر برگشتیم کم کرده بود

شیر خشک کمکی میریزم تو بعضی وعده هاش

بچه شما ۹ ماهگی ۷۷۰۰ نسبت به وزن تولدش وزنش یه مقدار کمه گلی رو.

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

منم دقیقا مشکل شمارو دارم. دکتر گفت علاوه بر شیر خودم، روزی سه بار شیرخشک بده.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

بهداشت حرف مفت میزنن

ب من گفت بچه ۶ ماهه ت خیلی چاق شده کم شیر بده اگر لاغر نشه میفرستم قسمت رژیم،نمیدونم واس بچه ۶ ماهه ک فقط شیر منو میخورد دقیقا جه رژیمی میخواست بگه

بعدش ک ۱ سالگی بردم گفت وای نسبت ب ۹ ماهگی وزن نگرفته اصلا،این سوتغذیه داره من اینجا براش میزنم ی ماه دیگه بیاریدش وزن خوب نگرفته.

گفتم خب داره دندون درمیاره و تازه راه افتاده هی میچرخه تو خونه انرژی مصرف میشه سالمه میدونم خودم.

نبردمش دوباره برای ۱۸ ماهگی واکسن داشت بردم باز

الانم پسرم خیلی سالم و خوبه

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
قبلا همونجا وزن کردی؟! مثلا من ترازوی خونه خودم با مطب دکتر پسرم تفاوت داره اونجا وزنشو بیشتر نشون ...

اره ماه قبل هفتصدگرم اضافه کرده برای خودم تعجبه یه دفعه انگاراستپ زده

2706