2410
2553
عنوان

اشتباهی مسواک شوهرمو زدم😣😣😣😣😖😖😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 114 پست
برای منم عین کابوس بود

ولی به شوهرت هی نگو چندشم شد و فلان 

بهش بر میخوره 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ميترسم يه چيزي بگم حالت تهوع بگيري من و شوهرم كه بارها مسواك همو زديم و برامون عاديه اما كارهاي ...

بوگو حالت تهوع نمیگیریم 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2456
بگو بگو بخندیم منو ریپلای کن ک بخونم بخندم 😜🤣👏

شرمنده بچه هاي ني ني سايت كه حالتونو بهم ميزنم  تا حالا شوهرتون غذاي جويده شده تو دهنشو نريخته تو دهنتون ؟

يه بار هم شوهرم دهنشو پر اب كرده بود بعد من نفهميدم اومد بوسم كنه با حس زياد چشماشم بست همينكه لبشو گذاشت يهو همه اب رو با فشار ريخت تو دهنم زد زير خنده از اينكارها زياد ميكنه ديگه مسواك چيزي نيستش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
جز لب؟؟ دیگه جز لب دادن که خدایی چیزی به مسواک و دهن ربط نداره رابطه که ربطی به مسواگ نداره🤔

نه عزيزم فكرتو منحرف نكن منظورم بيشتر كارهاي از روي شوخي مردهاست تو پست بالاتر توضيح دادم

2714
شرمنده بچه هاي ني ني سايت كه حالتونو بهم ميزنم    تا حالا شوهرتون غذاي جويده شده تو دهنشو ...

خخخ حالا ابنباتو امتحان کن 

مثل بازی میشه 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
به خدا اگه سایت اختصاصی زنونه بود موشکافی میکردم

نه بابا منظورم از اون كارها نبودش دلقك بازيهاي شوهرمه ابگوشت جويده رو ميريزه تو دهنم يهويي و بيخبر

نه بابا منظورم از اون كارها نبودش دلقك بازيهاي شوهرمه ابگوشت جويده رو ميريزه تو دهنم يهويي و بيخبر

اره بابا میدونم 😂 

منم میخواستم یه موردشو بگم سربسته گفتم 😂

شرمنده بچه هاي ني ني سايت كه حالتونو بهم ميزنم    تا حالا شوهرتون غذاي جويده شده تو دهنشو ...

داداش و زن داداشم غذای جویده تو دهن هم می ریزن .تف تو دهن هم

داداشم دماغشو با شال زن داداشم فین کرد

عووووووووق

واقعا چه عشقیه

گوگولیای من❤❤

می شه دعا کنین 
2706