2733
2734
عنوان

کیا از نازایی خسته شدن

4978 بازدید | 87 پست

خسته شدم دیگه 

بخدا شب و روزم غصست

امشب مجلس بودیم همه عروسا باردار بودن

منه خاک  بر سر فقط موندم خاک تو سرم

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢

چندوقته باردار نشدی؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بمنم از این حرفا میزدن خسته شده بودم ازبس تو هرمهمونی میگقتن بچه بیار والا فامیل خودم همش میگفتن اخرشم خودش اومد معجزه دور نیست عزیزم توکلت به خدا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

ناراحت نباش عزیزم...انشاالله دامن شماهم سبزمیشه...

منم ۱۵ماهی نازایی کشیدم...خیلی سخته هرمجلسی میرفتم واسه دل خودم غصه میخوردم پلی کیستیک بودم ولی باقرص وآمپول باردارشدم الانم پسرم دوسالش تموم شده...

دیروزازموعدم گذشته وهنوزنشدم حس میکنم باردارم...البته این سری بدون قرص وداروسونو و...خدابخواد همه چی اتفاق میفته...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

من ۲۴ سالمه.پلی کیستیکم.تنبلی.و کم کاری تیرویید.چاقققققققق شدم ک نگو.۶ ساله اقدامم

خدایا بحق اشکهای و ناله های حضرت علی(ع)وحضرت زهرا(س)و بحق غریبی امام حسن(ع)و بحق مظلومی امام حسین(ع)و بحق دلشکستگی حضرت زینب (س) و بحق شیرخوارگی علی اصغر امام حسین (ع)مارومنتظر نذارو نی نی بهمون نی نی های صالح و سالم  بده الهی آمین. هر چی نی نی بیشتتر خوشبخیم بیشتر ان شاءالله. 🤰🤰👨‍👩‍👧‍👦👨‍👧‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧🤲🤲
بمنم از این حرفا میزدن خسته شده بودم ازبس تو هرمهمونی میگقتن بچه بیار والا فامیل خودم همش میگفتن اخر ...

شمامشکلت جیبود چقد منتظر بووی چیشد ک باردار شدی

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2706