2726
عنوان

لب دخترم تورو خدا بیاین

382 بازدید | 30 پست

ننه بابا شوهرم اومدن خونمون هی تعریف میکردن از دخترم یهو مثل همیشه باخودش بازی میکرد بکسالشه میخواس از میز بگیره بلند شه دستش سر خورد لبش پاره شد کلی خون اومد خدایا براهیچکس نیار الان بهانه گیری میکنه لبشم ورم کرده نمیتونمم چیزی بدم بخوره چکار کنم تورو خدا بگین دارم میترکم از عصبانیت

دختر تابستانم ساده احساساتی گرم

الهییییی

خاک تو سر بد چشمشون بهشون بگو نمیمیرین یه ماشالله بگین که

ببرش دکتر احمال نکن اصلا

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشم زدن ممکنه از علاقه باشه عزیزم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
وا حالت خوبه اسی؟تقصیر بقول خودت ننه بابا همسرت چیع؟

بترکه چشماشون الهی خاک تو سرای بی شعور ماه ها داره از درو دیوار میره بالا همین امشب اینجوری شد

الان ول کنین بگبن چیکا کنم دردش ساکت شه

همیشه پای قوم شوهر درمیان است...

حتی اگرهیچ ربطی به آنهاوجودنداشته باشد

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂
بترکه چشماشون الهی خاک تو سرای بی شعور ماه ها داره از درو دیوار میره بالا همین امشب اینجوری شد الان ...

حرفی ندارم.😑کمپرس سرد بزار براش نترس هیچیش نمیشه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
بترکه چشماشون الهی خاک تو سرای بی شعور ماه ها داره از درو دیوار میره بالا همین امشب اینجوری شد الان ...

یکم کمپرس سرد بذار برای ورمش حتما حتما..گریه میکنه ولی شما چنبار انجام بده چاره ای نیس

بچست بچه ی نوپا این بلاها عادیه باید مواظبش باشی تا یکم عاقلتر میشه

جالبیش اینجاس ک من تو شوک بودم همسنطور نشستم یجا فقط نگا میکردم مادرشوهرم میگف باید مواظب باشی فلان وسیلتو جمع کن فلان کن اینکارو کن اه

2706