2733
2734
ببخشین یه سوال  مگه نمیگن الان دگ علم خیلی پیشرفت کرده و اینا...پس چرااااااااااااااااااااااااا ...

نه بابا ..دکتره فوق تخصص نازایی و فوق تخصص ژنتیک برگشتن به من میگن اینقدر انتقال بده شاااید یکیش سقط نشد و موند برات...😔😔😔

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو همون روزها یک متنی به چشمم خورد، خیلی دلم رو آروم کرد، 

با خط خوش و درشت نوشتمش و روی آینه اتاقم زدم ؛

زمانبندی خدا، بی نظیر است، 

نه هیچ وقت دیر، و نه هیچ وقت زود،

فقط ایمانی میخاهد بزررررگ،،

همه چیز،در زمان خودش رخ میدهد،

باغبان اگر، باغش را غرق آب کند، 

درختان جز در فصل خود،میوه نمیدهند، 

به خدا اعتماد کن 😉❤❤❤❤

2731
ببخشین یه سوال  مگه نمیگن الان دگ علم خیلی پیشرفت کرده و اینا...پس چرااااااااااااااااااااااااا ...

دقیقا منم همینو میخواستم بپرسم پس اینهمه میگن مرکز رویان و رویش خوبن الکیه؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2738
من هفت ساله که منتظرم

انشاءالله انتظارت به زودی سر میرسه انشاءالله خدا بخاطر این صبرت بهت چندقلو میده 

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
عزیزدلم از ته دلم دعاتون میکنم البته اگه رو سیاهیم بذاره دعام ب آسمون برسه

این چه حرفیه گلم ممنون از دعات انشاءالله خدا با دعای شما مارم لایق مادر شدن بکنه

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
انشاءالله انتظارت به زودی سر میرسه انشاءالله خدا بخاطر این صبرت بهت چندقلو میده 

ممنون عزیزم برام دعا کن

اگه خدا بخواد شنبه میخوام برم تهران مراحل آی وی اف رو شروع کنم

الهی وربی من لی غیرک
ممنون عزیزم برام دعا کن اگه خدا بخواد شنبه میخوام برم تهران مراحل آی وی اف رو شروع کنم

چشم حتما اچه لایق باشم 

انشاءالله که بزودی مامان چندقلوهامیشی

2706