1147
1226
چ بلایی میخوای سرش بیاری😲😲

😔 مگه میتونم بلائی سرش بیارم مگه میتونم فرشتع ای گ یعد ۱ سال میاد رو اذیت کنم 😔 فقط حسرت بوسیدن اش بو کردن گردنش بوسیدن دستاش تو دلم نمونه 

بزودی در این مکان تیکر نی نی نصب میشود ❤😍
آخ گفتی آخ گفتی😔😔

دل منم خونه   بخدا از ترس بقیه نمیتئنم یهدنوزاد بغل بگیرم که نیگن طفلی خدا به توهمذبده یا میگن آخی نگاه طفلک چقدر دلش می سوزه

بزودی منم مامان میشم   بگو انشاءالله وبرام دعا کن این ماه حتما مامان بشم ********************اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

شش سال و دو سقط با بارداری آی وی اف

عزیزم خدا بزرگه دختر دایی من بعد هفت سال با دوتا سقط باردار شد طبیعی

بزودی منم مامان میشم   بگو انشاءالله وبرام دعا کن این ماه حتما مامان بشم ********************اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم
1156

خدایا یعنی کی این حسرتا تموم میشه کی با دیدن لباس بچه. زن حامله و هر چی که به بارداری مربوط میشه بغضم نمیترکه خدایا خسته شدم چهار سال کم نیست بسه لطفا

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از مرداد اقدامم

هنوز وقت داری کبم انشاءالله همین ماه انتظارت سر میرسه

دل منم خونه     بخدا از ترس بقیه نمیتئنم یهدنوزاد بغل بگیرم که نیگن طفلی خدا به توهمذبده ی ...

من تو اوج جوانی با این حرفا دلم پیر شده بود

اینکه میگم پیر یه حرف یا کلمه نیست.به معنای واقعی کلمه دیگه نمیتونستم شاد باشم یا بخندم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1233
عزیزم خدا بزرگه دختر دایی من بعد هفت سال با دوتا سقط باردار شد طبیعی

نمیدونم چی بگم من دیگه نا امید شدم کامل..

خدایاااا ....من سکوتت را نمیبخشم!!!😔😔من همون کاسه صبرم ...ولی این کاسه لبریزه😔
دل منم خونه     بخدا از ترس بقیه نمیتئنم یهدنوزاد بغل بگیرم که نیگن طفلی خدا به توهمذبده ی ...

آخه مگه ما چ گناهی کردیم... هر نذری هم کردیم.. اما نمیشه ک نمیشه😢😢

خدایا صدامو میشنوی😔
1167
من تو اوج جوانی با این حرفا دلم پیر شده بود اینکه میگم پیر یه حرف یا کلمه نیست.به معنای واقعی کلمه ...

منم بخدا دیوانه شدم چندماهه که ملا بریدم از حرفا با اینکه متولد هستم هرکی میبیندم فکر میکنه28 سالمه

نمیدونم چی بگم من دیگه نا امید شدم کامل..

ای خدا😭😭😭😭

با زبون میگیم هفت سال یا سه سال و چهار سال و ـ....ولی هیشکی نمیفهمه چی کشبدیم تو این مدت ..چی شنیدیم..چی دیدیم...کیا که باردار نشدن و کیا که بعد از ما ازدواج نکردن و حالا دوتا دوتا دارن

خدایاااا ....من سکوتت را نمیبخشم!!!😔😔من همون کاسه صبرم ...ولی این کاسه لبریزه😔
1241