1147
1247

😘😘 فرشتع کوچولو مامان مهمون لحظه های خوشم که هنوز ندارمت شاید فرجی شد و مثل مامانت بهمنی شدی 🤩 

چ میدانم 

https://www.instagram.com/p/BwbiwtvHVWF/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=keaf9bd1pyci

بزودی در این مکان تیکر نی نی نصب میشود ❤😍

😭😭😭😭😭😭😭

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

امشب حسابی دلمو سوزوندین با این تایپیکای بچه خدایا به حق امام زمانت دامن همه منتظرارو سبز کن

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

عزیزم خدای ماهم بزرگه

شما چند وقته اقدامی

بزودی منم مامان میشم   بگو انشاءالله وبرام دعا کن این ماه حتما مامان بشم ********************اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم
1156

بیا تا بزارمت روی چشام😭

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

بیا تا دیگه کسی،به مامانی ترحم بیجا نکنه که غصه بخوره

بزودی منم مامان میشم   بگو انشاءالله وبرام دعا کن این ماه حتما مامان بشم ********************اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم
8
امشب حسابی دلمو سوزوندین با این تایپیکای بچه خدایا به حق امام زمانت دامن همه منتظرارو سبز کن

😔😔😔 قسم به بزرگی خدا خدا خودش الرحمن الراحمین هست

بزودی در این مکان تیکر نی نی نصب میشود ❤😍
1167

اللهی که دامن همتون سبز شه 

دامن منم برای بار دوم سبز شه 

خدایا                     بخاطر همه چی شکرت 🙌 🙌🙌        بخاطر داشتن دخترم 💖                                     بخاطر داشتن همسر مهربونم  💞                           واز همه مهم تر سلامتی پدرو مادرم ❣️
خانما من دو سال منتظرم شماها چی

الباه دو سال ونیم 

1220