1232
1226
خیلی زورم میگیره و ناراحت میشم شوهرم زودتر از من میخابه. تا میام بجه هارو بخابونم خودشم دراز میکشه و ...

خوشبحالت شوهر من به این سادگیها نمی خوابه تازه این موقع میره دوش می گیره چای میزاره سرحال میشه و دیگه تا صبح

چون خدا را یافتم هرچه باختم مهم نیست آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط همراهی عشق خدا با ماست

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

واقعا؟؟؟ ممنون حتما براش درست میکنم ممنون عزیزم

اره  اولش یکم سوزش داره ولی دو دیقه تحمل کنه بعد از شر سردرد خلاص میشه   دیگه درد نمیکشه   ابلیمو هم از این اصل ها باشه ن از این صنعتی های تقلبی    مرسی

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺
1156
خوشبحالت شوهر من به این سادگیها نمی خوابه تازه این موقع میره دوش می گیره چای میزاره سرحال میشه و دیگ ...

خوشبحال تو.من اینجوری دوس دارم

حدقل ی لیوان چایی میوه ای باهم بخوریم و بخابیم

تدریس خصوصی عربی همه مقاطع تحصیلی و دانشگاهی پذیرفته میشود
داره فوتبال می بینه خدای من ی فوتبال خارجی رو هم از دست نمیده    

شوهر من خدا رو صد هزار مرتبه شکر عووووقش میگیره از فوتبال

تازه من طرفدار پروپاقرصه تراکتور بودم  بعد ازدواج انقد اح اح کرد منو هم از فوتبال انداخت

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺
اره  اولش یکم سوزش داره ولی دو دیقه تحمل کنه بعد از شر سردرد خلاص میشه   دیگه درد نمیکشه & ...

چقدر خوبه اانقدر تاثیر داره 

ابلیموی اصل جهرم رو دارم 😁ممنون 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
شوهر من خدا رو صد هزار مرتبه شکر عووووقش میگیره از فوتبال تازه من طرفدار پروپاقرصه تراکتور بودم &nb ...

همسرم من عاشق فوتباله قبلا سالنم میرفت الان دیگه وقت نمیکنه،همیشه برنامه اش رو طوری تنظیم میکنه ب فوتبال برسه   

1221
نه عزیزم، همیشه زودتر از من میخوابه،صبح زود میره سر کار،طول روزم خسته میشه نمیتونه پا ...

ینی منم‌ ناراحت نشم؟؟ 

تدریس خصوصی عربی همه مقاطع تحصیلی و دانشگاهی پذیرفته میشود
1167
1241