2703
2553

۱۸هفتگی گرید ۱ بودم گلم تو ۲۱ هفتگی هم رفتم گرید ۱

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
۱۸هفتگی گرید ۱ بودم گلم تو ۲۱ هفتگی هم رفتم گرید ۱

وای مرسی ک گفتی خیلی نگرانم. منم گریدم هم سونو یازده هفتگی و هم الان که رفتم هفده هفتگی گرید یک هستم هنوز. تا الان نمیدونستم این گرید چیه و نگران نبودم ولی الان نگران شدم.چون دوستم گریدش صفره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اصلا مهمه این گرید؟؟؟؟؟؟ دکتر شما چی گفته؟

گرید ۱یعنی گرید جوان که خونرسنایش به جنین عالیه...هرچی سن حاملگی بره بالا گرید پیرتر میشه گرید ۱خیلی خوبه گلم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
گرید ۱یعنی گرید جوان که خونرسنایش به جنین عالیه...هرچی سن حاملگی بره بالا گرید پیرتر میشه گرید ۱خیلی ...

اخه توی نت نوشته الان باتوجه به هفتم بابد گریدم صفر باشه. 

من شکل جفتمم سیرکولیته اونم یجوریه

بمن اصلاگریدنداده😕

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2714
برو سونوهای اولتو ببین. اخه نمیشه ک ننویسن . 

ن هیچی ننوشتن

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
حتما خوب بودی پس نیاز ب نوشتن نبوده

نمیدونم ان شاءالله..ولی اخرین سونوم گفته نی نی ورم کلیه داره توروخدا دعاش کنین ممنون

نمیدونم ان شاءالله..ولی اخرین سونوم گفته نی نی ورم کلیه داره توروخدا دعاش کنین ممنون

ای جانم نه نگران نباش انشاا... خدا برات نگهش داره فندقو 😍😍😍 و سلامت بیاد بغلت

ای جانم نه نگران نباش انشاا... خدا برات نگهش داره فندقو 😍😍😍 و سلامت بیاد بغلت

ممنون عزیزم ان شاءالله همچنین شما