2703
2553
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟قوم شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 120 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببین عزیزم زندگیه هرکسی در گذشته به خودش مربوطه واینم بهتره بدونی که نباید به حرفای هیشکی گوش بدی وجزئیات زندگیتو پیش هیچ کسی نگو

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
سلام ببین عزیزم زندگیه هرکسی در گذشته به خودش مربوطه واینم بهتره بدونی که نباید به حرفای هیشکی گوش ب ...

زندگیش رو پارسال میدونستم رفت خواستگاری به اصرار خونواده و خودش دختره رو نمیخواست.

ولی الان خواهرم میگه نه یه باراخر خودش اصرار کرده زنگ بزنن برای دختره.و برای همین لاغر شده ولی همسرم دلیل دیگه ای داره و میگه تو زندگیم زیاد خواستگاری سنتی رفتم ولی علاقه ای نبوده.

خیلی بخاطر خرف خواهرم اذیت شدم

2456
خواهرت چیکار کرده

کار خاصی نیست مثلا اگه مادر شوهرم کاری برای من بکنه برای اون انجام نده ناراحت میشه باعث حساسیت میشه وبرعکس مثلا اگه یه روز باب میل خانواده شوهر نباشه خیلی شیک ومجلسی خانواده همسر دق ودلیشونو سر اینجانب خالی میکنن اگه ما یا اونا با کسی قهر کنیم باید به خانواده همسر جان جواب پس بدیم در کل کارت ساختست فقط شوهرتو بگیر تومشتت همه جا پشت هم باشید خیلی به همسرت احترام بذار واین احترام متقابل باشه باید زندگی مستحکمی داشته باشی تا این حرف وگفتا خدشه ای به زندگیت وارد نکنه

کار خاصی نیست مثلا اگه مادر شوهرم کاری برای من بکنه برای اون انجام نده ناراحت میشه باعث حساسیت میشه ...

آره درست میگی.

اول کاری به خواهرم گفتم شوهرم دوسم داره گف نه قبل تو رفته خواستگاری.

یه بارم گفتم به مامانش گفته چه عروس خوشگلی داری چشمش نکنن.

خواهرم گف شوخی کرده!!!!!!

خیلی زیاده حرفاش

آره خیلی سخت شده ولی خودم ازش خواستم پیش خواهرم باشم

کار اشتباهی کردی تا دیر نشده حرفتو پسبگیر من که بعد 14 سال زندگی مشترک حاضر نیستم تو یه ساختمون با خواهرم باشم با اینکه با هم مشکلی نداریم وصمیمی هستیم اما همیشه فاصله رو رعایت کردم

کار اشتباهی کردی تا دیر نشده حرفتو پسبگیر من که بعد 14 سال زندگی مشترک حاضر نیستم تو یه ساختمون با خ ...

آخه همسرم خیلی به خونوادش بها میده و دوسشون داره یه شهر دیگه باشم بهتره.

ولی ته قلبم ناراحتم .

هر کجا رو انتخاب کنم دردسر ه

2714
آخه همسرم خیلی به خونوادش بها میده و دوسشون داره یه شهر دیگه باشم بهتره. ولی ته قلبم ناراحتم . هر ...

میفهمم خیلی سخته اما مواظب دخالتها باش برات دعا میکنم زندگی سر شار از عشق ومحبت داشته باشی وخوشبخت بشی 

میفهمم خیلی سخته اما مواظب دخالتها باش برات دعا میکنم زندگی سر شار از عشق ومحبت داشته باشی وخوشبخت ب ...

ممنونم عزیزم همسرم خیلی مهربون و خوش اخلاقه.

خواهرم چند بار متوجه شدم حسادت میکنه و با همسر خودش مقایسه اش میکنه.

اخه انگار بعد عقد مت اولین باره خونه مادرشوهرم بودم

من عقد کردم خونه مادرشوهرم نرفتم تا پاگشا کنه اگه انتظار داشتی پاگشا کنه یا رسمتون هست (به منم معرف گفت برای اولین بار بی دعوت نرو) نمیرفتی حالا که رفتی یه غذا پختن چیه که بر بخوره بهت؟؟

خیلی شورشو دراوردی دیگه . منم همسرم خونه ی جدا داره . تازه هم عقد کردم . عید هم رفتم خونه تکونی خونشو انجام دادم . تعطیلات اخر هفته هم میرم غذا درست میکنم براش تازه خواهرشوهرا و برادرشوهرا و ... هم هرازگاهی میان و اونا هم میخورن ... تازه بنظرم ی جور غرور هم داره ک یعنی اینجا دیگه خونه ی منه . شما دیگه اینجا مهمون حساب میشید . من اینجوری بهش نگاه میکردم تا الان 

ممنونم عزیزم همسرم خیلی مهربون و خوش اخلاقه. خواهرم چند بار متوجه شدم حسادت میکنه و با همسر خودش مق ...

از این شناختی که از همسرت داری نهایت استفاده رو ببر باهاش مهربون باش قربون صدقش برو براش وقت بذار یه کاری کن بدون تو نفس نتونه بکشه در برابر کارهای خانواده همسرت جلو خودشون سکوت کن واحترامشون نگه دار بذار پسرشون بهشون تذکر بده اصلا هم کلامشون نشو یواش یواش وابستگیش به خانوادش کم میشه با خواهرتم فاصلتو حفظ کن باهاش مهربون باش نذار بینتون شکراب بشه چون خانواده شوهرت اگه بفهمن از اب گل الود ماهی میگیرن و مسخرتون میکنن و به کدورت بینتون دامن میزنن 

2706