2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه دومشون ناخواسته و با فاصله کم از بچه اوله

| مشاهده متن کامل بحث + 8111 بازدید | 377 پست
بزار بزرگ بشه ببین چه حالی میده من کوچیکه دختره وروجکه ولوس دست میزنه میرقصه سرو صدا میده

سالم باشه ملوس خانم 

از من هردو پسرن 

فاصله سنیشون چقده ؟؟

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
سالم باشه ملوس خانم  از من هردو پسرن  فاصله سنیشون چقده ؟؟

یک سال وسه ماهه پسرات سالم باشن گلم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از بستگان ما ۲۲ سالشه بچه اولش پسره ۶ سالشه پسر دومیه ۴ سالشه دخترش ۸ ماهشه و الان سه ماه حاملس و دوتا اخریا ناخواسته بوده .بچه اخری ک حاملس میخواست سقط کنه دلش نیومد خداروشکر وضع مالی خوبی دارن ولی خب جوونیش میره

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
2728

نگم برات. شیرینیاش خیلی بیشتر از سختیاشه. البته اوایل سخت تره و هرچی میگذره راحت تر میشه. 

الان او‌نایی که یه بچه دارن رو میبینم میگم چقدر زندگیشون با بچه های من فرق داره. 

من پسرم هنوز ۳ سالش نشده الانم باردارم توی ماه هفتم هستم ..خودمم ۲۳ سالمه .هنوز نمیدونم ولی بنظرم باید سخت باشه

مامان و امیرحسین و ابوالفضل هستم🤕😨سر به بیابون نزارم صلوااااات...
منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

من بچه هام با فاصله دوسال و پنج ماه دنيا اومدن... 

چي بگم والا..

سر كار هم ميرم.. 

شوهرت بايد كمك كارت باشه. تا ميتوني به خودت برس كه تقويت شي ..

همزمان هردو جيش دارن. يكي خوابش مياد اون يكي داد ميزنه. يكي گشنشه يكي تشنشه.. رابطشون هم كه غير قابل پيش بينيه..

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
2738
منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

عزيز دلم امضاتو خوندم خيلي ناراحت شدم خدا بيامرزه مامان گلتو 😔😔

من مامانم زنده است خدا رو شكر ولي هزاران كيلومتر ازم دوره و بجز عروسي تو هيچ كدوم از زمانايي كه گفتي كنارم نبود نه حاملگي نه زايمان اصلا هيچي 😔😔😔 باز خوبه اگه خواهر برادر داري اونا پيشت بودن من اونا رو هم نداشتم كنارم 

كل حاملگيم با غصه و نگراني گذشت چنديدن بار درخواست ويزا دادن كه بخاطر ايراني بودنشون نتونستن بگيرن 

مادرشوهرم بود ولي من مامانمو ميخواستم 😔😔😔

ولي خدا رو شكر با همه سختياش و تنهايياش گذشت و الان تو اقدامم واسه دومي اگه خدا بخواد

❤️❤️❤️

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اخلاق گندی دارن بدشون میاد بشون برمیخوره میترسم بگم نه نبریدش یا فلان تا الان که جایی غیر از خونمون ...

ب درک یبار فوقش قهر میکنن ولی حساب کار دستشون میا.البته با سیاست رفتار کن اگه خواستن ببرنش بگو وای بچه گناه داره احساس میکنه نی نی اومده اینو نمیخوایم واسه همین میفرستمش خونه شما یا خودم شب بدون بچم خوابم نمیبره کلافه میشم 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
با قسمت آخر حرفت موافقم, من با کلی عشق وجود یکی دیگه رو تو وجود خودم انتظار کشیدم,کلی منتظر شدم تا ح ...

آره... ب خیال خودشون میخوان همدردری کنن....

البته بعضیا هم هستن ک از خوبیاش میگن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
عزیزم خدا رو شکر کن که زود میتونی باردار بشی، انشالله نی نی پر روزی باشه براتون

ممنونم عزیزم. خدا دامن شماروهم سبز کنه ب حق این ماه عزیز...

عزیزم چقد امضات دلگیره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

عه دقيقا فاصله ي بچه هاي من...

اولش سخته ولي به تدريج بهتر و بهتر ميشه

وقتي بزرگه بشه پنج ساله كلا لذت دنيا رو ميبري

عزیزم

خیلی هم پشت هم فکر کنم نیستند

متل من خیییلی پشت هم اند

دخترم یکسال وده ماه بود بعدی به دنیا اوند

اونم یه سال ونیم بود بعدیش به دنیا اومد

عزیزم منم پارسال همین موقعه ها فهمیدم باردارم.

توشرایط خیلی سخت...

پسرم یک سال و ۳ماهش بود.مریض هم بود هر روز این دکتر اون دکتر...

وقتی ک بی بی مثبت شددنیا دور سرم چرخید

خدامیدونه چی کشیدم

بچه بد ادا و غرغرو...

ویاروحشتناک

تا۷ماهگی شیر دادم ب پسرم

خلاصه خیلی سختیا تحمل کردم

ب قول دوستمون ب جز حرفا و نیش ک کنایه اطرافیان

ولی الان دخترم ۴ماهشه.

عاشقشونم

خیلی خوشحالم ک دوتا دسته گل دارم

سختیا و بیرون نرفتنا هم میگذره و تموم میشه

خداروشکر و لذت ببر