عنوان

مامانایی که بچه دومشون ناخواسته و با فاصله کم از بچه اوله

| مشاهده متن کامل بحث + 8111 بازدید | 377 پست
مال من ناخواسته نبود خدا خاسته بود پسرم ۲۰ ماهه بود ک دخترم ب دنیا اومد الانم دخترم ۱ سالشه پسرم ۲ س ...

جوونم ب شما،بالاخره یکی هم نظرم پیدا شد

خدا واستون حفظشون کنه😍

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
مال من ناخواسته نبود خدا خاسته بود پسرم ۲۰ ماهه بود ک دخترم ب دنیا اومد الانم دخترم ۱ سالشه پسرم ۲ س ...

عزیزممم.چطوری مدیریت کردین؟ فاصله دختر و پسر من ۲سال و ۶ماه میشه خیبی دغدغه دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جوونم ب شما،بالاخره یکی هم نظرم پیدا شد خدا واستون حفظشون کنه😍

مرسی گلم .سخته ولی دارن باهم بزرگ میشن خواهرم پسرش ۶ سالشه باز باردار شده میگه وای تنبل شدم حال ندارم شب بیداری بکشم حال ندارم شبا پاشم شیر بدم

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
میشه بگی اذیتاش چیه؟

مثلا تا کوچیکه رو میخوابونم بزرگه بیدار میشه یا برعکس حتی ۵دقیقه باشوهرم نمیتونیم باهم باشیم از کارای خونه که نگم برات 

واینکه امسال زمستون مدام سرما داشتن یکی مریض میشد اون یکی هم اژش میگرفت

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
عزیزممم.چطوری مدیریت کردین؟ فاصله دختر و پسر من ۲سال و ۶ماه میشه خیبی دغدغه دارم 

۲ سال و ۶ ماه ک خوبه .من زیاد سخت نمیگیرم بهشون الویت اولمونم پسرمه .عصرا میبریمشون بیرون ک هم من ی نفس راحت بکشم هم اونا بازی کنن 😁

شهر غریبم خانواده شوهرمم همچین اهل کمک نیستن توکل به خدا

منم مامانم شاغله بازم ولی هر موقع وقت کنه کمکمه مادر شوهرمم سنش بالاست در توانش نیست ولی پسر اولمو از ماه دیگه سه روز تو هفته میزارم مهد که برای مهر که میخوام بزارمشرمهد آماده بشه فقط مشکلم اینه آپارتمانیم هر روز صبح باید این یکیم بردارم برم پایین اونو تحویل سرویس بدم باز ظهرم همینطور برم تحویل بگیرم 

مثلا تا کوچیکه رو میخوابونم بزرگه بیدار میشه یا برعکس حتی ۵دقیقه باشوهرم نمیتونیم باهم باشیم از کارا ...

چند وقت فاصله سنی دارن؟ برنامه ریزی کن گلم

دومیو تو ۹ ناهگی سرچی دعوا میکنی؟🙄 من برعکس سر پسر اولم داغون و بی تجربه بودم اونو کتک زدم،ولی اصل ...

خیلی خوابش سبکه طفلی حالیش نمیشه که فقط نگام میکنه یه وقتایی هم میخنده بیشنر از کلافه شدن خودمه برعکس شما من بچه اولم خیلی باحوصله بودم الان از اینکه نمیتونم به خونه زندگیم برسم کلافه میشم میخوابونمش تا بلند میشم یه خورده به خونه سروسامون بدم بیدارمیشه فوق العاده خوابش سبکه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2706