2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه دومشون ناخواسته و با فاصله کم از بچه اوله

| مشاهده متن کامل بحث + 8111 بازدید | 377 پست
منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

بچه ی اول حس اضافه بودن بی محل شدن بهش دست میده باید بیشتر به اون برسی

بچه ی دوم درحد شیر دادن و رسیدگی به کارهاش همون موقع ها هم بغل و بوسش کن که اونم محبتتو حس کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه اولم با سختی و با میکرو بتردار شدم ولی دومی ناخواسته بود و دقیقا روز تولد سه سالگی اولی دنیا ...

منم از همینش میترسم تازه دخترم ۱۹ ماهشه دارم از شیر میگیرمش هفته ششم بارداری ام

2731

من اولی ۱سالو نیم شد دومی بدنیا اومد سالم باشن خیلی سخته هیچ جا نمیتونم برم غذام گاهی وقت نمیکنم بخورم 😢

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

من هستم وقتی اولی ۲۱ ماهش بوو و یک ماهی بود از شیر گرفته بودمش،فهمیدم باردارم.

خوب یا بد بودنش ب خودتون ربط داره اگر خیلی حساس ب تمیز و مرتب بودن خونه هستی نه زیاد خوب نیست.

اما اگر چه هارو میزارید خودشون بنابر غریزه رشد کنن و تشویق کنید بزرگتررو گ با کوچیکه خوب باشه،باهم بازی میکنن و خیلی ام خوبه.

در ضمن نکته مهم اخلاق اولی هست اگر مارموز و حسوده ک واویلا همش جنگ و دعواس اما نه ار مهربون  و ساده ست خوبه.

برای من هر دو پسر هستن و من راضی هستم،کلا باهم بازی میکنن البته یکم دعوا هم دارن ک همونم شیرینی داره

الان بزرگه ۴ سال و ۳ ماهه و کوچیکه۲۱ ماهه

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
من اولی ۱سالو نیم شد دومی بدنیا اومد سالم باشن خیلی سخته هیچ جا نمیتونم برم غذام گاهی وقت نمیکنم بخو ...

انشالله خدا به همه مامانا کمک کنه خودش داده خودشم باید هوامونو داشته باشه😭

2738
من بچه اولم با سختی و با میکرو بتردار شدم ولی دومی ناخواسته بود و دقیقا روز تولد سه سالگی اولی دنیا ...

عزیزم مشکلت چی بود ک میکرو کردی

میکرو با ای وی اف فرق میکنه؟؟

من پلی کیستیکم بنظرت برم ای وی اف😔😔

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

عه دقیقا عین منی

منم الان باردارم. وقتی ب دنیا بیاد اولی میشه دوسال و سه ماه

ویارم داری؟

ب بچه ت راحت میرسی؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من هستم وقتی اولی ۲۱ ماهش بوو و یک ماهی بود از شیر گرفته بودمش،فهمیدم باردارم. خوب یا بد بودنش ب خو ...

من معمولی ام نسبت به تمیزی خونه ولی نه دخترم اصلا حسود نیست به بچه ها و خیلی هم دوست داره ولی من کلا خیلی استرس دارم واسه دو تا بچه کوچیک

2706