2726

ناخواسته نیست خدا خواسته ست 😍

دختره و با داداشش یک سال و 8 ماه فاصله ی سنی داره

الان تو بغلم داره شیر میخوره فوضولی میکنه

13 ماهشه❤️❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو اطرافیان دیدم‌که دوتا بچه داشتن که دومی  ناخواسته بوده ،با فاصله ی کم‌،یعنی رسما پدرشون در اومده ،ولی خب به خودشون دلداری میدن که یه دفعه بزرگ‌میشن، یا اینا همسن هستن به درد هم‌میخورن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
ناخواسته نیست خدا خواسته ست 😍 دختره و با داداشش یک سال و 8 ماه فاصله ی سنی داره الان تو بغلم داره ...

منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

بچه هاي من ١١ ماه فرقشونه. خيلي سخته هيچ جا نمي توني بري هيچ كاري نميتوني بكني تازه شوهر و خواهرم كاري داشته باشم كمك ميكنن اما بازم سخته

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من بچه اولم با سختی و با میکرو بتردار شدم ولی دومی ناخواسته بود و دقیقا روز تولد سه سالگی اولی دنیا اومد ناشکری نمیکنم و دوسشم دارم ولی واقعا سخته تازه اولی از آب و گل دراومده بود راحت شده بودم باز الان افتادم تو پروسه نوزاد و شیر دادن و پوشک عوض کردن و بچه خوابوندنو دل درد و هزار مکافات دیگه

منم دوست دارم بدونم كه خوبه يا نه اولي چند ماه ديگه بدنيا مياد ميخوام ١ساله شد بعدي و بيارم نميدونم ...

شما هنوز نمیدونی  چقدر سخته ،برنامه ریزی کردی برا یه سال بعدش، بزار بیاد سختیهاشو ببینی ،، ببینم باز میخوای سریع 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2706