1147
1247

فاصلشون چقدره؟ از سختیهاشو شیرینیهاش میگین یکمی؟؟؟

نظراتتونو میخونم لایک میکنم❤

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش مامانم بود😔کاش موقع عروس شدنم کنارم بود😔کاش تو حاملگی کنارم بود موقع هایی که حالم خوب نبود میومد پیشم یا من میرفتم پیشش😔کاش روز زایمانم کنارم بود😔کاش بعد از زایمانم بود و ازم پرستاری میکرد و بچه داری یادم میداد😔هععععیییییی😔😔صلوات میفرستید واسش؟ 

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

تو اطرافیان دیدم‌که دوتا بچه داشتن که دومی  ناخواسته بوده ،با فاصله ی کم‌،یعنی رسما پدرشون در اومده ،ولی خب به خودشون دلداری میدن که یه دفعه بزرگ‌میشن، یا اینا همسن هستن به درد هم‌میخورن 

من یه لیلی میشناسم مهر شو از مجنون گرفت .....
ناخواسته نیست خدا خواسته ست 😍 دختره و با داداشش یک سال و 8 ماه فاصله ی سنی داره الان تو بغلم داره ...

منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش مامانم بود😔کاش موقع عروس شدنم کنارم بود😔کاش تو حاملگی کنارم بود موقع هایی که حالم خوب نبود میومد پیشم یا من میرفتم پیشش😔کاش روز زایمانم کنارم بود😔کاش بعد از زایمانم بود و ازم پرستاری میکرد و بچه داری یادم میداد😔هععععیییییی😔😔صلوات میفرستید واسش؟ 

بچه هاي من ١١ ماه فرقشونه. خيلي سخته هيچ جا نمي توني بري هيچ كاري نميتوني بكني تازه شوهر و خواهرم كاري داشته باشم كمك ميكنن اما بازم سخته

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1233

من بچه اولم با سختی و با میکرو بتردار شدم ولی دومی ناخواسته بود و دقیقا روز تولد سه سالگی اولی دنیا اومد ناشکری نمیکنم و دوسشم دارم ولی واقعا سخته تازه اولی از آب و گل دراومده بود راحت شده بودم باز الان افتادم تو پروسه نوزاد و شیر دادن و پوشک عوض کردن و بچه خوابوندنو دل درد و هزار مکافات دیگه

واسه امضات صلوات فرستادم. انشالله عمر تو بابرکت باشه واسه دخترت سنگ تموم بذاری عزیزم

مرسی عزیزم انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دوست دارم بدونم كه خوبه يا نه اولي چند ماه ديگه بدنيا مياد ميخوام ١ساله شد بعدي و بيارم نميدونم ...

شما هنوز نمیدونی  چقدر سخته ،برنامه ریزی کردی برا یه سال بعدش، بزار بیاد سختیهاشو ببینی ،، ببینم باز میخوای سریع 

من یه لیلی میشناسم مهر شو از مجنون گرفت .....
من بودم تو ۲۳ ماهگی دومی دنیا اومد خدارو شکر سختیا تموم شد 

خیلی سخت بود؟ از کی دیگه راحت شدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

بچه ی اول حس اضافه بودن بی محل شدن بهش دست میده باید بیشتر به اون برسی

بچه ی دوم درحد شیر دادن و رسیدگی به کارهاش همون موقع ها هم بغل و بوسش کن که اونم محبتتو حس کنه

بچه هاي من ١١ ماه فرقشونه. خيلي سخته هيچ جا نمي توني بري هيچ كاري نميتوني بكني تازه شوهر و خواهرم كا ...

ای وای من خیلی میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بچه اولم با سختی و با میکرو بتردار شدم ولی دومی ناخواسته بود و دقیقا روز تولد سه سالگی اولی دنیا ...

منم از همینش میترسم تازه دخترم ۱۹ ماهشه دارم از شیر میگیرمش هفته ششم بارداری ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220