2733
2734
عنوان

همسر بی ادبم امشب گفت تو خوشت نمیاد خانوادم بیان خونمون😮😮😮😮😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 81 پست
شوهر منم همینه...تا کوچکترین حرفی بزنم، میگه تو ناراحتی خانواده من اومدن...در این زمینه همیشه توهم د ...

تا حالا همچین حرفی نزده بود همیشه که می اومدن ازم تشکر هم میکرد امشب بی ادب شد یهو

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
وقتی بهش اینجور گفتی چی جواب داد ؟؟ خیط نشد ؟؟

چرا معلوم بود خودش هم فهمیده حرف خوبی نزده

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم. شوهرمنم سر یه موضوع تکراری و کاملا ناعادلانه انقدر بد دلمو میشکنه که ازش متنفر میشم و حتی دل ...

اره دقیقا 

بخدا آدم مهمون دوستی هستم امروز نفسم گرفته بود توی حموم چون خیلی بخار بود خواستم دو دقیقه بشینم

ما باید قبول کنیم با زبونمون میتونیم شوهزامون و رام کنیم میتونستی آروم و با ناز این و بهش بگی و بگی ببخشید آقایی جونم و ببوسیش هیچ دلگیری هم پیش نیاد لوس بازی هم نیست باشه هم مشکلی نیست چون برا حفظ آرامش زندگیه چطور با دیگران جوری رفتار میکنیم راضی نگهشون داریم این که زندگیمونه بیشتر باید تلاش کنیم 

2728
تا حالا همچین حرفی نزده بود همیشه که می اومدن ازم تشکر هم میکرد امشب بی ادب شد یهو

حالا شما امشبو بهش ببخش......انتظار داشته همون موقع چای بریزی...شما هم تو فکرت بوده دیرتر بریزی...اونم فکر کرده توجه نمیکنی...ما هم گاهی اینجوری میشیم متاسفانه..هر دو هم حق رو به خودمون میدیم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
اتفاقا اتفاقا اتفاقا  ببین وقتی یه نفر مهمون میاد خودشو میکشه طرف میگه این رودروایسی داره به ز ...

وا برای چی استرس به خودم بدم🤨

ای تنبل پس خوبت شد    

😂😂😂😂ولی خیلی ناراحتم کرد

2738
ما باید قبول کنیم با زبونمون میتونیم شوهزامون و رام کنیم میتونستی آروم و با ناز این و بهش بگی و بگی ...

اون دل منو شکونده من برم ببوسمش؟؟؟

اون دل منو شکونده من برم ببوسمش؟؟؟

چه مشکلیه ی بار شما پیش قدم شو برا زندگیته چه قدرم بیشتر مهرت تو دلش میشینه ببوسش خودت و لوس کن براش این طوری وابسته تر هم میشه کدورت اصلا خوب نی ان شالله زندگیت همیشه شیرین باشه دوست عزیز مجازی 

تومدتی دم میکشید میومدی پیششون لابد مندی کنار قوری ناراحت شده توضیحم ک ندادی.من قوم شوهر میان باهاشون حرف میزنم خیلی وسیله پنهووون میکنم ک کسی میاد زشت نباشه خونه خالی نباشه.مرتب سوال میکنم چیزی میخواین راحتین میخواین رو فرش بشینیم پشتی بزارم کمرتون میرن نمیخوان تا اخر عمر خونه من بمونن و منو فرشامو بخورن ک.اروم شد شوهرت توضیح بده بگو گلم من خانومم خودم میارم بزار پذیراییم در حد خودم باشه میخواستم هل بزنم یچی بگو یادش بره دیگه

A A

حالا شوهر من وقتی خانوادم بیان خونمون سرسنگین میشه به روشم آوردم میگه نه اینحوری نیس ولی خیلی ضایع س که فرق میذاره

منم همیشه میخام جبران کنم ولی باز نمیشه 

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
چه مشکلیه ی بار شما پیش قدم شو برا زندگیته چه قدرم بیشتر مهرت تو دلش میشینه ببوسش خودت و لوس کن براش ...

اهل قهر کردن نیستم تا هر جای هم بشه بحث رو ادامه نمیدم ولی امروز واقعا ناراحتم کرد😩

تومدتی دم میکشید میومدی پیششون لابد مندی کنار قوری ناراحت شده توضیحم ک ندادی.من قوم شوهر میان باهاشو ...

یادش رفته دوتامون کینه ای نیستیم یادش رفته انگار

حالا شوهر من وقتی خانوادم بیان خونمون سرسنگین میشه به روشم آوردم میگه نه اینحوری نیس ولی خیلی ضایع س ...

همسر منم سنگین میشینه وقتی خانودم میان

2706