2726

من حموم بودم ک داداشش اومد چندروزیه اومده تهران دنبال کار و یه روز خونه ماست یه روز خونه خواهر برادر های دیگش...بعد ک اومدم بیرون نشستم خودش چایی درست کرده بود روی کتری بود ب من گفت چایی بیار گفتم باشه.میشناسمش همیشه نمیزاره چایی خوب دم بکشه یه بار دیگه هم بهم گف گفتم باشه وایسا بعد یهو خودش با عصبانیت بلند شد رفت ریخت واسه منم نریخت😢😢منم ی کم موندم بعد رفتم تو اتاق ....چنددقیقه بعدش داداشش رفت بالا ک خونه برادرشوهرمه....اومدم تو هال گفت چرا هر حرفیو ده بار باید بهت بزنن 😑😑گفتم اخه تو که خودت درست کردی خب خودتم میریختی گفت دقت کردم هرسری ک کسی از خانوادم میاد اینجا یه داستانی راه میندازی

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

حالا اصلا هم من اینجوری نیستم حتی احترام خانوادشو بیشتر از خانواده خودم دارم هنگ کرده بودم

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب ميگفتي وايسا تا خوب دم بكشه😐

واضح حرف نميزني خوو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
راس میگه پاشو بریز دیگه من اگر بودم نگفته میرختم😐

از حموم اومده بودم نفسم هنوز بالا نیومده بود چای هم هنوز دم نکشیده بود

شوهر منم بود همین کارو میکرد عزیزم

مردها یه اخلاقی دارن یک بار حرف میزنن بار دوم سگ میشن😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706