2726
عنوان

با ۳۰ تومن چه چیزهایی میشه برای جهیزیه خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 114 پست
همه با همسرم

خیلی خوبه.مبل اگه راحتی بگیری.فرش ماشینی.سرویس خواب وهمه چی میتونی با ۳۰ تومن بخری

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ب نطر من چیزای بیخود نگیر فقط چیزایی بگیر ک استفاده میکنی 

من اتو پرس جارو شارژی یخارشو سرخ کن پلو پز گوشتکوب برقی چایی ساز زودپز ساندویچ ساز قهوه ساز و تی چرخشی خیلیییی چیزایه چرته دیگه گرفتم ک هیچ کدومو استفاده نمیکنم 

خواهر شوهرم هیچ کدومو نگرفت ب جاش پول اینارو گذاشت رو وسایلی ک لازم داره بهترینشو گرف 

منم ایشالله بریم خونه ی جدید میخوام همه رو بفروشم فقط جا تنگ کنن 

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برقی هم اتو واجبه و غذا ساز مابقیش خیلی واجب نیست این دوتا رو مارک خوب بخر مابقی رو مارک ایرانی هم خریدی مهم نیست چون خود من 9 ساله خونه خودمم چرخ گوشت وپلوپز و سرخ کن و ...  اینا رو یه بارم استفاده نکردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

به نطرم اگه دنبال برند نباشی کل وسایل خونه شامل مبل،فرش،ناهارخوری،ظرف و طروف و تخت رو میتونی با سی تونن بگیری البته باید خوبدو دو تا چهار تا کنی و ضروریا رو بگیری مثلا تو طرف دیگه نری دنبال کریستال چک و دکوریهای سنگین

کمه ولی برو تولیدی مبل راحتی سفارش بده که کم بشه 

فرش و سرویس آرکوپال و فنجون و لیوان و خلاصه وسایل پذیرایی

سرویس قاشق چنگال ایرانی که خوبم هست من خریدم

چند تا برقی واجب مثل جارو برقی و چرخ گوشت و مخلوط کن و آبمیوه گیری 

سرویس خواب از تولیدی که مناسب بیافته 

روتختی لایکو نه از این فانتزی ها

سرویس قابلمه چدن یا تفلون با توجه به بودجه

سماور یا کتری به اضافه پا سماوری

سعی کن اول وسایلای مهم و کاربردیو بگیری اضافی ها مثل بخار شو، هوا پز، سرخ کن و.. رو حذف کن 

اگه گازت فر داره به نظرم سولاردام و ماکروفر و.. هم اضافیه 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

سرویس قبلمه یک دست سرامیکی بگیر

سرویس پلاستیک آشپزخونه هم هرچیزی که لازم داری بردار لازم نیست مثلا یه سرویس کامل لیمون بگیری چون گرون درمیاد برات

سرویس چینی

قاشق چنگال

اتو بخار

سماور یا چایساز یکیش

جارو برقی...

سرویس خواب بگیر با مبل مجبور نیستی ک خیلی گرون و آنچنانی برداری بگرد چیز خوبم گیرت میاد وسایل آشپزخونم میتونی بگیری کامل قرار نیس ده دست چینی برداری برقی هم ضروریارو بگیر آبمیوه گیری چرخ گوشت مخلوط کن و آسیاب و همزن جارو برقی اتو ضروریه

2706