1232
1226

بچه ها من ۳۰ تومن می تونم هزینه کنم برای جهیزیه. چیارو بگیرم و چه مارک هایی؟

خرید 

یخچال 

ماشین لباسشویی 

گاز 

تلویزیون با همسرمه.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

اینایی که نوشته همه با همسرتونه یا فقط تلویزیون؟

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ لا یَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلیمٍ خدایا از تو امان خواهم در آن روزى که سود ندهد کسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن کس که دلى پاک به نزد خدا آورد   وَاَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ یَعَضُّ الظّالِمُ عَلى یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً واز تو امان خواهم در آن روزى که بگزد شخص ستمکار هر دو دست خود را و گوید اى کاش گرفته بودم با پیامبر راهى
8

فرش

سرویس چوب مبل تخت خواب بوفه جا کفشی میزناهارخوری ۴ نفره...ظرف و ظروف کریستال چینی ارکوپال قابلمه ماکروفر قاشق چنگال جا ادویه ای بند رخت اتو میز اتو چند کاره برقی پلوپز جاروبرقی و ...

خونه کوچیک اجاره کن که نخواد زیاد فرش بخری چون فرش گرونه نگاه کن خونت پنجره هم زیاد نداشته باشه چون پرده هم گرونه بخوای بدی بدوزن 

یه دست مبل بخر 3 تومن یه سرویس خواب و مابقی هم لوازم اشپزخونه چیزای بزرگ بخر که دیده بشه یه دست قابلمه خوب و سرویس چینی کم بخر ولی خوب بخر لازم نیست کل سرویس پلاستییک برداری دوتا ابکش فلزی خوب بخری بهتر از کلی کاسه و چیزای پلاستیکیه 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
1167
همه با همسرم

خیلی خوبه.مبل اگه راحتی بگیری.فرش ماشینی.سرویس خواب وهمه چی میتونی با ۳۰ تومن بخری

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ لا یَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلیمٍ خدایا از تو امان خواهم در آن روزى که سود ندهد کسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن کس که دلى پاک به نزد خدا آورد   وَاَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ یَعَضُّ الظّالِمُ عَلى یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً واز تو امان خواهم در آن روزى که بگزد شخص ستمکار هر دو دست خود را و گوید اى کاش گرفته بودم با پیامبر راهى

ب نطر من چیزای بیخود نگیر فقط چیزایی بگیر ک استفاده میکنی 

من اتو پرس جارو شارژی یخارشو سرخ کن پلو پز گوشتکوب برقی چایی ساز زودپز ساندویچ ساز قهوه ساز و تی چرخشی خیلیییی چیزایه چرته دیگه گرفتم ک هیچ کدومو استفاده نمیکنم 

خواهر شوهرم هیچ کدومو نگرفت ب جاش پول اینارو گذاشت رو وسایلی ک لازم داره بهترینشو گرف 

منم ایشالله بریم خونه ی جدید میخوام همه رو بفروشم فقط جا تنگ کنن 

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

بی خیال جنس مارک شو لوازمتو ایرانی برداری میتونی ضروریاتو بخری. فقط چیزایی که استفاده داره بخر بقیه اشو بعدها میشه خرید

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1241