2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ندونم انگار عادی شده 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

براي ما و خانوادمون يه امر عادي هست كسي راجبش حرف و بحث نميكنه داداشم با زنش با خواهرم و دوست پسرش ميرن شمال 😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738

راستش اصلا مفید نیس٬ببخشیدا ولی ما از دوستای خانوم‌مون ک هم جنس خودمون هستن و پایه و اساس همه مون یکیه چه خیری دیدیم که از آقایون ببینیم؟!

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

خوشحال ک قطعا نمیشیم😑

نتیجه خوبی هم ب نظرم نداره نود درصدشون فقط سرگرمیه از جانب پسر

پنهان میکنن چون تو خیلی خانواده ها هنوز جا نیفته البته اینم جا میندازن ایران تو این موارد عقب نمیمونه از کشورای دیگه🙁

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

راستش با توجه به محیط های تک جنسیتی ای که داریم به نظرم واجبه! حداقل طریقه شناخت و برخورد با یه جنس مخالف رو باید یاد گرفت. پنهان کردن یا نکردنش هم به فرهنگ خانواده مربوطه. من خودم پیش مامانم با جزییات میگم همیشه هم تا جایی که بتونه راهنماییم میکنه. مشکلی ندارن . بهم هم اعتماد دارن که اهل هر کاری نیستم و خط قرمزای خودمو دارم. در حد برقراری ارتباط اونا هم مشکلی ندارن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

دخترا بدونن برادرشون دوس دختر داره مهم نیست براشون ولی پسرا بفهمن خواهرشون دوس پسر داره خون به پا میکنن. خواهرا ولی مشکلی ندارن باهم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
همه منظورتون.کیه؟؟ اگه اطرافیانتون دوست پسر رو بد میدونن دلیل نمیشه همه همین باشن خانواده من در جر ...

منظور اکثریت  بود ببخشید امکان ویرایش  نیست  حق با شماست 

2706