2410
2553

مثلا اگه  دختر یا خواهر داشته باشید متوجه ارتباط  دوستیش با یک  پسر بشید براتون  عادیه؟  خوشحال می شین  یا ناراحت می شین؟

اگه  کار خوبیه   چرا همه   پنهانش می کنن ؟  و اگه بده چرا  به سمتش  می رن؟

الان فکر کنم خیلی عادی شده ،اما مفید بودنشو نمیدونم ،نداشتم اصلا

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من اگه متوجه بشم سعی میکنم رابطشونو کنترل کنم 

فک میکنم بهترین کار ممکنه که از در دوستی وارد بشم و همه چیو کنترل کنم و بتونم به نتیجه مورد نظرم برسم

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2714

همه منظورتون.کیه؟؟

اگه اطرافیانتون دوست پسر رو بد میدونن دلیل نمیشه همه همین باشن

خانواده من در جریانن وقتی فهمیدن تاکید داشتن ک ادم درستی رو انتخاب کرده باشم

بعد ک مطمئن شدن خیالشون راحت شد 

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

چون هنوز فرهنگ دوستی پسر با دختر در ایران جا نیافته و فکر نکنم با این مردمی که ما داریم تا ۵۰ سال دیگه هم عادی بشه🤣🤣🤣🤣

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

خوب نیست چون حدود رعایت نمیشه . خودم با دوستی عادی مثل دو تا هم گروهی یا همکلاسی موردی ندارم ولی نزدیک نشن و علاقه هم نباشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706