1147
1226

مثلا اگه  دختر یا خواهر داشته باشید متوجه ارتباط  دوستیش با یک  پسر بشید براتون  عادیه؟  خوشحال می شین  یا ناراحت می شین؟

اگه  کار خوبیه   چرا همه   پنهانش می کنن ؟  و اگه بده چرا  به سمتش  می رن؟

عاديه

خدايا زمين خوردم اميد بستم و نا اميد شدم ولى خيلى دوستت دارماااا 😔❤️دير كردى ببين از زندگى جا ماندم، دير كردى زمين خوردم و تنها ماندم، دير كردى حسرتت هر لحظه بر بادم داد، دير آمد در برم تا گفتم اى داد اى داد، من ميرم امشب تازه ميفهمى دلت گيره من ميرم امشب خنده هام از خاطرات ميره، من ميرم امشب تازه ميفهمى دلت گيره، من ميرم امشب فكر تو آروم نميگيره... وقتى كه نيست از تو نشونى يعنى شدم فراموش ، كنار از ما بهترونى يعنى شدم فراموش، حال مرا ديدى نموندى كردى مرا فراموش، چه ساده اين قلبو شكوندى آخر شدم فراموش... 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

من اگه متوجه بشم سعی میکنم رابطشونو کنترل کنم 

فک میکنم بهترین کار ممکنه که از در دوستی وارد بشم و همه چیو کنترل کنم و بتونم به نتیجه مورد نظرم برسم

☺ من چنین خوووووووب چرایم😝😂😂😂😂😂😂😂

همه منظورتون.کیه؟؟

اگه اطرافیانتون دوست پسر رو بد میدونن دلیل نمیشه همه همین باشن

خانواده من در جریانن وقتی فهمیدن تاکید داشتن ک ادم درستی رو انتخاب کرده باشم

بعد ک مطمئن شدن خیالشون راحت شد 

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸
1221

اره خیلی خوبه   هر 8 ساعت یک دوس پسر مقوی کبد و قلب   

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1167
1241