2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من گریه نمیکنم. چون اکر گریه کنم شوهرم میگه پاسو برو بیرون اتاق گریه کن تا من بخوابم

شوهر من ميگه سرما خوردي؟!!

واقعا مردهاي با احساسي داريم، چشم نخورن

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

میگم خخخ اما خوابم نمیره 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

وای مث منی دقیقا..

فقط این که من‌میگم خدایا بیا زمین ،، بیخیال همه ی غصه هامون، یه لحظه همه چیزو به حالت سکون دربیار بیا پیشم کنارم  بخوابیم..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
من گریه نمیکنم. چون اکر گریه کنم شوهرم میگه پاسو برو بیرون اتاق گریه کن تا من بخوابم

وا من به همچین مردی یه پس گردنی میزنم سرش میره توخشتکش بعدمیگم بخواب 

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

مامانه من همیشه و هر شب موقعه خواب یه شعر میخونه بعد میخوابه شعرش اینه ::سرم و میزارم رو زمین ،   این زمین نازنین ،،هیچ کس به بالینم نیاد ،  غیر از امیرالمومنین

من عاااااشقه مامانمم همیشه داره شعر میخونه

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
2706