2726
عنوان

افزایش شیرمادر تروخدا کمک کنین

179 بازدید | 21 پست

ممنونم اومدین تاپیکم، من پسرم ۳ ماهشه تا چند روز پیش سینه هام خیلی سفت بود و لباسام خیس میشد ولی ۳ روزه که سینه هام خیلی شل شدن انگار هیچی توشون نیست،البته فشار میدم شیر میادا ولی خیلی غصم گرفته که نکنه دیگه شیرم داره خشک میشه، همسرم رازیانه گرفته چون بچم پسره میترسم بخورم، دلستر،سوپ،آبگوشت،قرص شیرافزا، کلا همه چیز رو امتحان کردم ولی فایده نداره، چیکار کنم تروخدا کمکم کنین

💖 پسرام همه دنیای منن💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شربت شیره انگور روم‌تاثیر مثبت داره

و فسنجون و کباب ماهیتابه ای

هر کی بدنش متفاوته

امتحان کن ببین کدوم بهتر جواب میده

ولی اگه دم‌ دست داری حتما شیره انگوروبخور

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

عزیزم بچت داره بزرگ میشه و بیشتر مک میزنه و معدش بیشتر جا میگیره البته فکر نکنم حالا دیگه رازیانه اشکال داشته باشه بخوری استرس هم شیر رو کم میکنه وی نکته دیگه اینکه شبها سعی کن زیاد بزاری مک بزنه باعث افزایش شیر میشه

2706