2737
2734
عنوان

لوازم ضروری ساک بیمارستان بچه

76432 بازدید | 27 پست

سللم بچه ها من هنوز سیسمونی نخریدم و دارم از استرس میمیرم.

حالا کاری به اونشم ندارم

بچه ها تروخدا راهنمایی کنید برای ساک بیمارستان بچه چی باید بزارم توش ؟؟؟؟

در ضمن نوع خود ساکش همونه ک بعدا ازش استفاده میکنم برای بیرون بردنش؟

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگس به بیمارستانم داره.یه سری بیمارستانا مثل بیمارستانی که من رفتم هیچی نمیدن

از عشق اوست هر که به جایی رسیده است.                  خیلی حسین(ع) زحمت مارا کشیده است...

دیشب براجاریم 

ساکش بادودست لباس نوزاد جوراب کلاه چنتاپوشک پتونوزاد 

وسایل شخصی خودجاریم گذاشتم 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2738

دو دست لباس نوزادی

کلاه. دستکش. پاپوش

پتو. دور پیچ. زیر انداز

پستونک. شیشه شیر. تب سنج

پوشک. کرم محافظ پای بچه

واسه خودتم پوشک. زیر انداز یک بار مصرف. شورت یک بار مصرف. شیاف دیکلوفناک 100.

اگه سزارین البته

تنها چیزهایی که به دردت میخوره اینهاست:

لباس سایز صفر، دو دست(دو دست که اگر عکس خواستین بیندازین عوض کنین، وگرنه یه دست کافیه)

پتو دور پیچ

کلاه و دستکش

شیشه شیر کوچیک و شیر خشک 

پوشک

کریر یا قنداق فرنگی

دستمال مرطوب

....

برای خودتون هم 

لباس زیر بزرگ و نخی

پوشک بزرگ

روسری سبک

یک بسته خرما یا رطب( همش رو بخور)

لیوان نشکن

نی

قاشق و چنگال و بشقاب گود برای کمپوت

یه شیشه کوچیک عرق نعنا یا زیره برای رهایی از پیچش روده ها

لباس تمیز، برس، مسواک...

همین

تیکر یک سالگی پسر دومم...
نوع زایمانت چیه عزیزم؟

عزیزم دوس دارم طبیعی باشه ولی تا هفته دیگه میرم سونو .هنوز دکتر نگفته

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 
اگه بیمارستان خصوصی هستی هیچی

اره خصوصی میرم

یعنی خودشون میدن؟ همه ی خصوصی ها ساک بچه میدن؟ 

یه وقت بی ساک نمونم :(

تنها چیزهایی که به دردت میخوره اینهاست: لباس سایز صفر، دو دست(دو دست که اگر عکس خواستین بیندازین عو ...

خرما برای چی ؟ 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
دو دست لباس نوزادی کلاه. دستکش. پاپوش پتو. دور پیچ. زیر انداز پستونک. شیشه شیر. تب سنج پوشک. کرم ...

دورپیچ همون قنداق فرنگیه؟

لباس نوزاد بلوز شلوار یا سرهمی؟

اون زیرانداز یکبار مصرف برا خودم چی هست؟ برم بخرم

تنها چیزهایی که به دردت میخوره اینهاست: لباس سایز صفر، دو دست(دو دست که اگر عکس خواستین بیندازین عو ...

مرسی دوستم خیلی کامل بود

راستی خرما برای قبل از زایمان دیگه.نه؟

2706