2726

امشب نامزدم خونمون بود بعدچشماش قرمزبود خیلی خوابش میومد وقتی داشت میرفت بهش گفتم بوسم کن گفت بیخیال خوتبم میادورفت منم اس دادم انقدرخوابت میومدکه نتونستی حتی منویه بوس کنی؟محبت زوری نیست دیگه ازت عشق ومحبت نمیخوام...جواب نداد

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

نمیدونم چی بگم😥

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی تواین نامزدتو کچل کردیا پیش خودش میگه چه غلطی کردم زن گرفتم😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خدایی از خود درگیری های خودمون خوشم میاد ولی این مردا بیخیییال الان خواب هفتا پادشاه رو دیده 

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706