2410
2553
عنوان

چجوری سر و زبون داشته باشیم

894 بازدید | 43 پست

دوستان خواهشا بگید چیکار کنم اصلا حاضر جواب نیستم یعنی کسی حرفی میزنه که میرنجم در اون لحظه نمیدونم چی باید جواب بدم ولی بعد از چند ساعت هزارتا جواب پیدا میکنم و همش میگم کاش اینو میگفتم اونو میگفتم

یا مثلا طرف یه حرفی میزنه من متوجه منظورش نمیشم بعد که میام خونه تازه میگم عهههههه طرف منظورش این بود من متوجه نشدم و کلی خودخوری میکنم و حرص میخورم که چرا جوابشو ندادم

خیلی اذیت میشم آخه چیکار کنم مثل منگولا فقط سکوت میکنم یا خودم هم میخندم اصلا اون لحظه هبچ جوالی به ذهنم نمیرسه

نمی خوام بقیه فکر کنن ساده و خنگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

همون ک میخندی بشون خوبه فقط بعدشم دیگه فک نکن بهش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706