2410
2553

بگو

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا نمیگی چرا

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2720

من ی گاز مبله استیل دارم

ینی صفحه گازم کلا استیله

چن وقت پیش ی بار رو شعله ش بادمجون کباب کردم و استیلش سوخت...ینی زرد شد و هیچجور پاک نشد 

امروز دوباره اینکارو با اینکه روی سیمای کباب پز ک روی گاز گذاشته بودم انجام دادم باز صفحه استیل رو گازم زرد شد و بدتر از دفعه قبل شد 

ی کم ابلیمو ریختم و روش زاج پودر شده ریختم و همون لحظه سیم کشیدم در کمال تعجب کاملا تمیز شد 

اینم تجربه من

امیدوارم بدردتون بخوره

گفتم .چقد عجولی😆

😁😁😁😁 ممنون از تجربه ی قشنگت❤

2714
من ی گاز مبله استیل دارم ینی صفحه گازم کلا استیله چن وقت پیش ی بار رو شعله ش بادمجون کباب کردم و ا ...

واي منم امشب اينجوري شد زاج از كجا بخرم

٢٢آذر١٣٩٨ بيبى چك من مثبت شد🤰🏼۱۹ مرداد۱۳۹۹ ساعت۱۲:۵۰ دخترم جانان به دنیا اومد🤱🏼تیکرم تولد یک سالگیه فرشتمه👧🏼♥️
من ی گاز مبله استیل دارم ینی صفحه گازم کلا استیله چن وقت پیش ی بار رو شعله ش بادمجون کباب کردم و ا ...

سلام 

صفحه استيل گاز من سياه شد در اثر حرارت ، سوختگي در اثر شعله زياد زير قابلمه ،

با اين روش درست ميشه به نظرت ؟

تحربه شما در مورد زرديه ، زردي كه راحت پاك ميشه فكر كنم 

يه آدمايي رو توي زندگي مون راه داديم كه مادراشون هم به زور تو خونه راهشون ميدادن!!!!😕😕😕
سلام  صفحه استيل گاز من سياه شد در اثر حرارت ، سوختگي در اثر شعله زياد زير قابلمه ، با اين رو ...

اونو نمیدونم ولی الان ی محصولات نانوسان هستن ک هر لک مقاومی و پاک میکنن.اینستا سرچ کن ازون بپرس

2706