2733
2734
عنوان

سلام به همگی

43 بازدید | 8 پست

بعد از مرگ ،،،،وقتی کسی بمیره متوجه میشه مرده و دیگه زنده نیست

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا دارم میریم بابل تشییع  جنازه همکارشوهرم با زن ودخترسه ساله با کامیون تصادف کردند سه نفرشون فوت شدند واسه شون قبره سه نفره خریدن خیلی ناراحتم خیلی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728

می خوام بدونم الان هنوز باهم هستند می دونن مردن خیلی ناراحتم واسشون الان باهم هستند یا ازهم جدا شدن

زن وشوهر ودخترشون فهمیدن فوت شدن؟؟؟

سلام اولش نمیفهمه ولی وقتی جنازشو دید حتما متوجه میشه

امروز زن ودخترشو تشییع کردند فردا خود شوهره که همکار شوهرمه تشییع  می کنن  مرده فهمیده زنش فوت شده زنه چی فهمیده دخترش و شوهرش فوت شده

امروز زن ودخترشو تشییع کردند فردا خود شوهره که همکار شوهرمه تشییع  می کنن  مرده فهمی ...

اینقدر اون دنیا هر کسی درگیر اعمال خودش هست دلش نمیخواد کسی ببینتش....

چهره ها انسانها در اون دنیا بر اساس اعمالشه..

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2738
فردا دارم میریم بابل تشییع  جنازه همکارشوهرم با زن ودخترسه ساله با کامیون تصادف کردند سه نفرشون ...

ناراحت نباش این راهیه که همه باید بریم چه بخواهیم چه نخواهیم...

مسیری هست که همه رفتن من ...تو....همه وهمه خواهند رفت...

اخر سوره واقعه رو بخوون با معنیش متوجه میشی...

خوشبحال اون کسی که اعمالش درسته و اولیا خدا لحظه مرگ به پیشوازش میان...

مرگ از سلطان به فقیر همه رو در برمیگیره ...پیغمبر و امام  هم مرگ رو در بر گرفتن...

رقاص و زاهد هم برا مرگ فرقی نداره...

اونا که رفتن خدا رحمتشون کنه...

من و تو باید اعمالمون رو درست کنیم...

ان شا الله خدا عاقبت همه ما رو ختم بخیر کنه 

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته