2726

من احساس میکنم گره میزنم گناه داره .... بعد کهنه شو حتما باید تو کهنه شور بندازم حدا تو لباسشویی خودمون نمیشه؟

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

نه بابا چیزی نمیشه که،ماهارم کهنه کردن مامانامون،درمورد شستشو نمیدونم والا

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
نه بابا چیزی نمیشه که،ماهارم کهنه کردن مامانامون،درمورد شستشو نمیدونم والا

انگار خوب بلدنیستم گره بزنم

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انگار خوب بلدنیستم گره بزنم

خوب از یکی که قبلا زده و بلده یاد بگیر،ولی کاری نداره ها،شاید اینجوری فکر میکنی

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

گره زدن کاری نداره که نترسون خودت رو انقد.فقط تند تند چک کن خیس نباشه جای بچه وگرنه کهنه بهتره.لباسشم یه مدت ننداز تو ماشین لباسشویی خودتون پوستش حساسه .تو اب و صابون خیس کن و بعد چند ساعت اب بکش

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
مامان من نمیذاره پوشک کنم...وقتی به دنیا بیاد تا وقتی که خونشم گفته باید کهنه باشه...😑😑😑

چرا نمیذاره?

فک میکردم فقط بچه ی من  قراره کهنه بپوشه...😐😐😐

چرا مامانت نمیزاره؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

عزیزم من برای پسر خودم تقربیا ۲ سال کهنه و مشما استفاده کردم هر دو تاش هم داروخونه داره ، خیلی تو مصرف پوشک صرفه جویی میشد تقریبا ماهی ۲۰ تومن پول پوشک بچم میشد اونم جایی میرفتم بیشتر با پوشک میبستمش.

چرا نمیذاره?

میگه اینا مواد شیمیاییه...برای بچه خوب نیست...البته جایی مهمونی برم پوشک میکنم...خونه ی خودمم پوشک میکنم...چون هم حوصله کهنه شستن ندارم هم بچه حرکت میکنه یه وقت یه جایی رو میزنه کثیف میکنه...