2733
2734

شوهرم عاشق مادرش و خواهرشه

اونارو دوست داره و تو اولیتن واسش

چیکار کنم دل از اونا بکنه و عاشق من بشه و الویت اولش باشم و پشت من در بیاد جلوشون

خیلی اذیتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم متاسفم اینو میگم ولی تا آخر عمرش همین رفتار رو داره

چون تجربه دارم میگم،یعنی کل دستتو عسل کنی بذاری دهن شوهرت و نهایت محبت و توجه رو بکنی بهش بازم طرف ننه خواهرشه

مگه از خدا کمک بخوای

البته ممکنه گذشت زمان یکم کم رنگتر کنه اوضاع رو ولی از بین نمیره

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2738

مردا کسی ک بیشتر دوستشون دارن و ب حس مرد بودنش بها بدن رو میذارن تو اولویت 

ب غرورش خیلی احتر ام بذار و همه جا بهش بفهمون ک بهش تکیه کردین

و تااااا جاااااییی ک میتوتید از مردتون تعریف و تمجید کنید

گلم متاسفم اینو میگم ولی تا آخر عمرش همین رفتار رو داره چون تجربه دارم میگم،یعنی کل دستتو عسل کنی ب ...

😢😢😢😢 بخدا از هیچی واسش کم نذاشتم همین که شما میگی کل دستمو عسل کردم واسش اما اونایی که هیجکاری نکردنو میگه همه کاری واسم کردن و میخوادشون دلگیرم بخدا😢😢😢😢

عصبی میشم اینقد اونارو دوس داره میگم برو بشین ور دل خواهرت با منی واسه چی

خو این بدتر اونو طرد میکنه...یه مدت مهربون باش انقد مهربون و اروم باش که نتونه بدبشه باهات وقتی رفت پیششون عذاب وجدان بگیره 

😢😢😢😢 بخدا از هیچی واسش کم نذاشتم همین که شما میگی کل دستمو عسل کردم واسش اما اونایی که هیجکاری ن ...

دقیقا شرایطت مثل منه

حتی خونوادش بهش بی توجهی و توهین هم میکنن بازم اونا رو اولویت قرار میده و منی که مثل پروانه دورش میچرخم و همش چشم چشم میگم ....هم حساب نمیکنه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2706