2703
2553

یه سالشه داره دندون درمیاره تب داره هرچقداستامینوفن دادم اثرنکردیه قاشق کوچیک ازایبوپروفن بچه هادادم ضررمیکنه ینی؟؟؟تاحالاکسی تجربه داشته دراین مورد

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من شنیدم نباید بدی 

خب شیاف میگذاشتی

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2714
شیاف استامینوفن یادیکلوفناک؟

استامیتوفن.دیکنو فنا ک ممنوع هست برای بچه ها  شیاف بچه من اذیت میشه من نمی ذارم ولی ایبو بروفن و پرسیدم

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

جفدش واسه تب بالا دیکنوفناک

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)
جفدش واسه تب بالا دیکنوفناک

من دخترم تبش ۴۱ درجه بود دکترش سریع دینوفناک گزاشت فکر کنم یا استامنوفن نمیدونم ولی شیاف بهتره از شربته

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

استا 125

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم