2410
2553
عنوان

شایدمشکل ازمن باشه

166 بازدید | 13 پست

شما تاچه حد حرف همسرتونوگوش میدید اون تاچه حدحرف شماروگوش میده 

مثلا شوهرتون میگه شلوار قدنودنپوش یا ارایش نکن چی میگید

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

به غیرتش احترام میذارم

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبول میکنم 

ولی اشتباهه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2720

من قبول میکنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714
پس ینی من خیلی تندمیرم که گوش نمیدم

یه جوری گوش بده که متوجه بشه داری بهش احترام میذاری نه اینکه ازش میترسی،،،،اینجوری احترام طرف مقابلت رو هم میبینی،،،این نظر منه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

تواین چیزا هیچ وقت لج نکن میدونم حق باشماست ها شما حق داری پوششت رو خودت انتخاب کنی ولی مردای ایرانی مریضن به چشم یهدبچه نگاشون کن و گولشون بزن نتونستی لج نکن

لطفا لایکم نکنید ممنونم