2726
عنوان

خواهرم بچشو کشت

1072 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها خواهر من یک بچه دوسالو هفت ماهه داره اصلا عادت به اینکه بگه منو ببرید دسشویی نکرده و فقط خودشو خیس میکنه خواهرمم امروز کتکش زد منم الان از شما سوال دارم چیکار کنه بچه عادت به دسشویی کنه ترخدا اگه بلدید بگید ممنون

سلام اینجوری که بدترش میکنه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول باید میبرد تا یاد بگیره از رو هوا که یاد نمیگیره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

باید از یک سالگیش عادتش بده تا دو سه سالگیش بگه که دستشویی داره،بعدم همه مادرا این روزارو میگذرونن هیچ بچه ای نیست که خودشو خیس نکرده باشه با زدن درست نمیشه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

به خواهرت بگو لزف کنه دبگه بچه دارنشه وقتی اعصاب ندتره

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2706