2737
2734

دوستای گلم! یه نفر از خونواده درجه یکم یه جنسی داشت و بهم گفت توی دیوار بفروش و اگه از یه مبلغی که خودش تعیین کرد و گفت اگه از ازون قیمت گرونتر فروختی هرچقدر شد مال خودت باشه. و من هم با چالشهای زیادی سعی کردم که به قیمت نسبتا خوبی بفروشم. البته ازاونجایی که جنس آکبند بود ولی بازهم از قیمت بازار خیلی پایین فروخته شد. با این حال الان دوبرابر قیمتی فروختم که ایشون تعیین کرده بود. و من هم اوایل با حالت شوخی مبلغ جنس فروخته شده رو کمتر گفتم. الان هم عذاب وجدان گرفتم که این مقدار پول که مونده دستم ایا حلال هست یا نه. و شرعا باید ایشون در جریان فروش مبلغ کلی باشند و هر چقدر خودشون صلاح دونستن به من بدن بابت حق الزحمه  

لطفا خانم جلسه ایهای نی نی سایت حالا بیایین منو از آزار فکری و روحی نجاتم بدین چیکار کنم. و اینوهم بگم که ایشون زیاد در جریان نرخهای بازار نیستن و اگه هم کل مبلغو بگم دیگه از این به بعد بهم اعتماد نمیکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون خودش گفته هرچی بیشتر فروختی مال خودت، مشکلی نداره به نظرم

ولی اگه خودت عذاب وجدان داری، یه بار به شوخی و خنده بگو راستی فلانی بازم چیزی داری برای فروش، دفعه پیش خیلی سود کردم من.

اگه سوال پرسید، اون موقع بگو چقدر سود کردی

اگرم نپرسید که معلومه مهم نیست براش

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

فکر نمیکنم درست باشه.اگر به قیمت واقعی نفروختید که میشه گران فروشی و اشکال داره.اگر هم شرطی که گذاشتند روعمل نکردید که بدتر.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

شاید اگر من بودم  می گفتم  این جنس ،  تو بازار  فلان قیمت

ولی من  با این مبلغ فروختم ش

حالا شما هر قدر دوست داری ، از خجالتم در بیا 😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
چون خودش گفته هرچی بیشتر فروختی مال خودت، مشکلی نداره به نظرم ولی اگه خودت عذاب وجدان داری، یه بار ...

اخه پرسید چند فروختی ولی من به شوخی مبلغشو کمتر گفتم ولی دیگه شوخی شوخی جدی شد الان هم مقداری که خودش تعیین کرده بهش دادم ولی عذاب وجدان دارم که باید کب مبلغو باید بدونن.

فکر نمیکنم درست باشه.اگر به قیمت واقعی نفروختید که میشه گران فروشی و اشکال داره.اگر هم شرطی که گذاشت ...

نه عزیزم نه تنها گرون نفروختم بلکه از قیمت واقعی فعلی 400 تومن هم ارزون دادم. قیمتش الان تو بازار حدود 1200 هست من تو دیوار 800 فروختم ولی ایشون میگم چون از نرخ بازار اطلاعی نداشتن گفتن تا اگه بالای 400 فروختی بقیش مال خودت باشه

بخدا چنان استرس و عذاب وجدان گرفتم نه میتونم راستشو بگم که سلب اعتماد میشه نه میتونم بیتفاوت باشم. نمیدونم واقعا کسایی که ابن همه مال مردم و اختلاس میکنن و نوش جون میکنن شب چطور میخوابن. دو روزهست فقط ذهنم درگیره

2706