2726

خانما من اوایل عقد خیلی کم حرف میزدم بانامزدم مثلا اون یه ساعت حرف میزد بعدبه من میگفت توام یه چیزی بگو من میگفتم چیبگم😐حالا الان اونم عین من شده خیلی کم حرف میزنه بهشم میگم میگه چیبگم😞یامثلا هی بهم میگه چرامیای خونمون ازمامانمینا میپرسی نمکدون کجاس خودت ببین کجاس دوساله عروس این خانواده ای راحت نیستی.😟به نظرتون حق باکیه؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

با هیچکدوم 

تقصیر خانواده هاس ک قبل از اینکه ب بلوغ فکری برسین با ازدواجتون موافقت میکنن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حق با شماست، منم جای وسایل رو تو خونه مادرشوهرم نمیدونم شش سالم هست ازدواج کردم شما پیش زمینه بدی داشتی کارکردن تو خونه مادرشوهر و همسر پرتوقع و این حرفا بش بگو شخصیت من اینه باید بپذیری دلم نمیخاد جایی غیر از خونه خودم راحت باشم

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
با هیچکدوم  تقصیر خانواده هاس ک قبل از اینکه ب بلوغ فکری برسین با ازدواجتون موافقت میکنن

اخه چه ربطی به بلوغ فکری داره؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

خوب عزیزم توهم حرف برن،ازش بپرس سرکار چخبر چیشد امروز و فلان،ما هم گاهی حرف کم میاریم ولی دوتامون کلا پرحرف هستیم البته من حرفام فقط با شوهرمه تو خونواده همسرم تاکسی ازم نپرسه جواب نمیدم

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون
اخه چه ربطی به بلوغ فکری داره؟

آخه این مشکلی ک داری خیلی بچه گانس 

چند سالتونه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706