2737
2739
عنوان

دارم اخر تير ميرم مهمترين سفر زندگيم !حج واجب!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5575 بازدید | 130 پست

١٧-اعراب گذاشتن قرآن روي زمين را خيلي بد ميدانند.حتما روي رحل بگذار يا دستت بگير.تو دستت كفش هم نباشه

١٨- براي اينكه دچار گرفتگي عضلات نشي تا ميتوني آب بخور.ميوه بخور و برنج كمتر بخور، يك مقدار آلو يا برگه با خودت ببر

١٩-يك مقدار خاكشير با خودت ببر و درست كن بخور تا گرما زده نشي و يبوست هم نگيري

اها استارتر حتما سجاده مخصوص بگیر اونا مهر رو بد میدونن تسبیح مالیدن یا دست کشیدن رو هم بد میدونن باهات برخورد بدی میکنن زیارت عاشورا و .... بخونی بلند حتما بهت تذکر میدن حتی گریه کردن با صدای بلند سریع مامور میاد بهت گیر میده وقتی واسه طواف میری نباید حرف بزنی و به عقب برگردی یا اگه حشره ای چیزی دیدی تو مسجدالحرام نباید بکشیش حواست باشه محرم که شدی هر گونه دشنام یا غیبت یا کشتن موجود زنده یا سایه افتادن روی صورت یعنی مثلا دستت و بزاری روی صورتت و بپوشونی یا مقنعه احرام و بندازی روی صورتت نگاه کردن تو اینه اینا همه تو رو از احرام در میاره و باید مجدد بری نحرم بشی و یه هزینه اضافی ازت میگیرن البته وارد مکه که بشی تمان اینه ها و حتی اسانسور پرده داره قران و به هیچ عنوان روی زمین نزار اونجا اگه خوردی به ساعت نماز باید وایستی با اونا به نماز خیلی طولانیه اخر نماز یه امین اونا میگن اون و تو نگو نماز و باطل میکنه واسه ما به ما که اینجوری گفتن حالا تو بازم بپرس از روحانی نماز جمعه هم قطعا بهش میخورید ما که خوردیم تو مسجد الحرام بودیم نمازشون واسه ما باطله اما اگه اون ساعت اونجا بودی باید وایستی به نماز ولی نمیخواد بخونی فقط خم و راست شو باهاشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در کعبه هم یکی از جاهایی هست که حتما دعا براورده میشه اما خانم ها نمیتونن برن اینقد که شلوغه مردا از سر و کله هم بالا میرن زیر دست و پا میری خطرناکه زیر ناودون طلا و همون منبر پیامبر تو مدینه نماز بخون البته اونجام وحشتناک شلوغه مگه اینکه با همون لباس عربی بری خیلی هم راحتی اگه بخری بجای مانتو و چادر یه مانتو بلند بپوش زیرشم هیچی نمیخواد پوشیه هم بزن صورتت هم نمیسوزه تو گرما بهت کاری هم ندارن یه کفشی هم انتخاب کن که بتونی سریع در بیاری و بپوشی گرم هم نباشه بند هم نداشته باشه که به مشکل میخوری همون کالای طب بنظرم کفشاش مناسبه من با اونا رفتم 

2728
نه من اون اگه بود یا نبود نمیدونم شد سومین سقط قبلش تحت درمان بودم دو تا بارداری پوچ داشتم دکترم گفت ...

اخه عزیزم. اره واقعا خدا خیرو صلاحمون و میخاد. ما ی گروه داریم میخای بیای. 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

مینا جان، نمیدونم منو میشناسی و یادت میاد یا نه، اما من همیشه ندیده، یه حس خوبی بهت داشتم و دوستت داشتم، با اینکه اصلا عقایدم مثلت نیست. همیشه به کاربریت سرمیزنم و تاپیکاتو میخونم. الان این تاپیکو دیدم خوشحال شدم، اومدم بگم وقتی رفتی برای حاجت های دنیوی و اخروی منم دعاکن. برای دخترم و سلامتیش هم دعاکن. اسمم معصومه است، دخترمم زهرا. وقتی طلبیده میشی مطمئنا خدا یه چیزی تو وجودت دیده، که تو وجود کلی آدم مذهبی ندیده! ان شاءالله که به سلامتی و دل خوش بری و با دست پر برگردی

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

من به هیچی کاری ندارم ولی اینکه بچه دوساله 40 روز از مادرش جدا باشه اصلا درست نیست از نظر تربیتی و روانی برای خوده بچه

اولویت خانواده ادمه

ادم شوهر و بچشو بذاره بره که فقط کشف معنویات کنه!

2738

التماس دعا عشقم❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

دوست منم دقیقا با اعتقاداتی مثل شما رفت حج واجب واقعا با همین منظور تمام زندگیش گشت وگذارش  اروپا و امریکا بود حساب کن سال قبلش وگاس بود سال بعدی نوبت سفر حجش شد و دنبال تحول روحی رفت حج واجب درموردش اونقدر  کنجکاو بودم که تا برگشت زنگ زدم ببینم چی شده چیزی پیدا کرد یا نه ؟ ،امیدوارم شما به چیزی که میخوای برسی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

وای خوشبحالت اشکام اومد من آرزومه این سفر فقط دخترتو به فرد مطمین بسپاربه همسرت بسپار تنها پیش دوستی نزار ش، ،،،خدا نگه دار دخترا اصلا نگران نباش ،،،

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
نمیدونم چون من خودم احساس میکنم هیچوقت نتونم بچه دوسالمو،چهل روز بزارم برم..چهل روز کم نیست😢

عزیزم پارسال یه بنده خدایی بچه هشت نه ماهشو انداخت ب دختر حدود ده و 18 سالش و رفت حج

.

.ماهم همه میگفتیم چطور تونست ولی رفت و برگشت بسلامت 

2706