2737
2734
عنوان

خجالت نکشیدید ؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 121 پست
تو فیلم عروسی دوستم همه مرتب بودن اما یه مرد خل و چلی بود که همش میرقصید و دندوناشم ریخته و خراب بود ...

اه متاسفم برا طرزتفکردوستت و تویی که نزدی تودهنش بابت این چرتوپرتاش میگفتی بروگم شوبااون فیلمت 

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من خجالت نمیکشم اما خب واسم جالبه رفتاراشون. چیزایی ک من خاطره هست واسم، برای دختر عموهای شوهرم ک تو ...

😒😒

الان مثلا چثن روستاهستن خیلی عقب موندن یااملن؟توروخدا ازخدابترسین اونم ادمه مث شمافقط شرایط شمارونداره همین

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

نه. بالاخره اونا هم آدمن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
دل شکستن ادما چی، اونم ایرادی نداره؟ دل بشکنید که فیلمتون قشنگ باشه، این فیلم اینده ساز تره یا اون ...

دل شکستن چیه آدم باید شعور داشته باشه

وقتی یه عالمه مرد سنگین و جدی و جو محرمانه ست لودگی یعنی چی؟! واجبه هزینه های دیگران صرف احمق بودن یه عده بشه؟ به خاطر همین فرهنگ پایین آدما بود که برای مراسما منیجر گذاشتن و به همه میگه کی بیان برقصن کی بشینن چون آداب معاشرت رو بلد نیستن

مراسمی که منیجر نباشه رو بعضیا نابود میکنن به اسم اینکه دل مون میشکنه بذارید وحشی باشیم یه شبه.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
فامیل های عشقم اکثرن همشون بالای 80 سال سن دارن مثلا عمه هاش عموهاش همشون 90 80 ساله ان برای عقدم ف ...

یعنی به نظرت تو و فامیلات اصلا پیر نمیشین، قراره تا اخر عمر جوون بمونین؟؟؟

خیلی زود خدا ادمارو همون جایی میشونه که مسخره میکردن

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!

همه تو فامیلتون جوون هستن؟پیری بی فرهنگی و بی کلاسیه؟شما پدر مادر پیرتو معرفی میکنی خجالت میکشی؟

فقر و پیری رو درک نمیکنم که چرا باید خجالت کشید 

ولی بی فرهنگی رو با تحقیق میشه متوجه شد و ازدواج نکرد

2706