2733
2734
عنوان

هنوز۲۰ سالم نشده دارم پیرمیشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 39 پست
همون دولتی هم بایدکتاب تست میگرفتم بایدآزمون شرکت میکردم باید کلاس میرفتم الکی که نمیشد دولتی قبول ش ...

بنظرم خودت دلت میخواسته ازدواج کنی الکی بهونه نیار

ما که دهه شصتی بودیم و کنکور فجیع داوطلب داشت با کمترین هزینه هر 3 تا خواهر رفتیم دانشگاه دولتی 

شما نخواستی

پدرم۱۰ میلیون وام ازدواج روداشتم اونموقع واسم دادجهیزیه .چون قسطی وماهی ۲۰۰ تومن ...ولی درس هزینه ی ...

بله درسته

من عبدلله بودم یادم نبود

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازدواج کردم اما احساس خوشبختی نمیکنم چون من پای نداری شوهرم پای بدبختیاش سختیاش هستم اصلا هم گله ...

اگه اخلاقش رومیدونستی بایدبچه دارنمیشدی حالاحالاها

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2728
اگه اخلاقش رومیدونستی بایدبچه دارنمیشدی حالاحالاها

اخلاقش و میدونستم اما بچه نداشتیم که بدونم اینقدر رو بچه حساسه 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

منم تازه ۲۰ ساله م پر شده اما خیلی دارم پیر میشم

۲۰ سال واسه دوتا بچه خیلی زود بود😞

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738
منم تازه ۲۰ ساله م پر شده اما خیلی دارم پیر میشم  ۲۰ سال واسه دوتا بچه خیلی زود بود😞

انشالا خوشبخت بشن عزیزم .روش پیشگیریت چیه؟

انشالا خوشبخت بشن عزیزم .روش پیشگیریت چیه؟

طبیعی بود متاسفانه.

اما این سری دیگه یه فکر درست و حسابی میکنم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
طبیعی بود متاسفانه. اما این سری دیگه یه فکر درست و حسابی میکنم

خیلی زوده ۲۰ سال ودوتابچه 

یه فکراساسی کن اگه بچه نمیخوای دیگه لوله هاتوببند

خب عجله کردی خراب کردی  حیف  شوهرت تنها راه ترک هست نکنه زندگیت از این بدتر میشه

😢😢😢😭😭😭😭😭دستی دستی خودمو بدبخت کردم 😢😢

2706