2726
عنوان

هنوز۲۰ سالم نشده دارم پیرمیشم😢

660 بازدید | 39 پست

چه روزای خوشی داشتم مدرسه ، دوستای خوب ، درس عالی وشاگردممتاز، ....واقعا درسم خوب بودخانوما همیشه جزء سه نفرممتازکلاس بودم ...نمیدونم چرا توازدواج بیشتردقت نکردم ....این دوساله ازدواج کردم همش استرس ودعوا 

چقدرزودروزای خوشم تموم شد...پدرم میگفت درست روبخون خودم خرجت میکنم ولی آب ازدستش نمیچکید منم ازدواج کردم ولی اصلا احساس خوشبختی نمیکنم .هنوز۲۰ سالم نشده احساس میکنم پیرشدم

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

منم حال شما رو دارم  😭

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم زود ازدواج کردم 18 سالگی اوایل از زندگیم راضی نبودم اول زندگی قسط داشتیم درگیری داشتیم امکانات نداشتیم ولی خداروشکر با گذشت زمان همه چی حل شد

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
پول ازدواج غلطی ک کردی ، هزینه تحصیلت نمیشد؟؟؟

نه باورت نمیشه اون همه درسم خوب بود میگفتم هزینه کن واسم نمیکردفقط الکی پزم رومیداد

منم زود ازدواج کردم 18 سالگی اوایل از زندگیم راضی نبودم اول زندگی قسط داشتیم درگیری داشتیم امکانات ن ...

خداروشکرعزیزم

خوشبخت باشی گلم❤

مگه درست خوب نبود ؟! خب دولتی قبول میشدی دیگه خرج چی 

بعدم افسوس گذشته فایده نداره ببین الان چطوری می تونی شرایط اصلاح کنی با تغییر خودت یا همسرت یا سازش و مدارا و گذشت و شایدم راه آخر 

خداروشکرعزیزم خوشبخت باشی گلم❤

مرررسی خانومی ... ان شاالله به مراد دلت بررررسی

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
مگه درست خوب نبود ؟! خب دولتی قبول میشدی دیگه خرج چی  بعدم افسوس گذشته فایده نداره ببین الان چ ...

همون دولتی هم بایدکتاب تست میگرفتم بایدآزمون شرکت میکردم باید کلاس میرفتم الکی که نمیشد دولتی قبول شدبایدهزینه کردفعلا دارم صبرمیکنم ببینم میتونم ادامه بدم یانه جامیزنم

نه باورت نمیشه اون همه درسم خوب بود میگفتم هزینه کن واسم نمیکردفقط الکی پزم رومیداد

کی خرج عروسیت کرد

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

من ازدواج کردم اما احساس خوشبختی نمیکنم چون من پای نداری شوهرم پای بدبختیاش سختیاش هستم اصلا هم گله نکردم اما اون بچم گریه کنه تا اشک منم درنیاره ولم نمیکنه... چرا هروقت بچه ی یک سال و نیمم گریه میکنه باید اشک منم دربیاد از خداهم شاکیم خسته شدم بخدا حس میکنم قلبم پیر شده اصلا نمیتونم قیافشو نگاه کنم دوسال و نیمه ازدواج کردم هروقت بهم بی احترامی میکرد ساکت میشدم امروز هرچی فوش داد منم همون فوشارو بهش دادم توشهر غریبم کجا برم دلم خونه دارم خفه میشم 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
کی خرج عروسیت کرد

پدرم۱۰ میلیون وام ازدواج روداشتم اونموقع واسم دادجهیزیه .چون قسطی وماهی ۲۰۰ تومن ...ولی درس هزینه ی بیشترازاین حرفامیخواد

2706